Quantcast
لوکتو | تصویر و جزییاتی از نقشه بازی Assassin's Creed Odyssey منتشر شد
ورود عضویت

تصویر و جزییاتی از نقشه بازی Assassin's Creed Odyssey منتشر شد

توسط حسام افرومند در تاریخ 05 شهریور 1397
تصویر و جزییاتی از نقشه بازی Assassin's Creed Odyssey منتشر شد

تصویری از نقشه و اطلاعاتی از وسعت دنیای یکی از مهم‌ترین بازی‌های پیش رو یوبی‌سافت یعنی Assassin's Creed Odyssey منتشر شد.


پیش از منتشر شدن این اطلاعات هم می‌دانستیم که اندازه نقشه Assassin's Creed Odyssey تقریبا دو برابر Assassin's Creed Origins خواهد بود، اما از جزییات آن باخبر نبودیم. بازی Assassin's Creed Odyssey در یونان باستان جریان دارد و همانطور که در نقشه بازی هم می‌بینید، نواحی کوهستانی، جزیره‌ها و دریاهای بسیاری برای کاوش در این عنوان وجود دارند.

 

 

وبسایت Powerpyx گزارش داده که اندازه نقشه بازی Assassin's Creed Odyssey حدود ۱۳۰ کیلومتر مربع خواهد بود، این یعنی  آنکه نقشه این بازی ۶۲ درصد بزرگ‌تر از نقشه Assassin's Creed Origins خواهد بود. اگرچه می‌توان گفت که مساحت خشکی‌های Origins بیشتر از بازی Assassin's Creed Odyssey بود و  ۶۲ درصد بزرگ‌تر بودن نقشه Assassin's Creed Origins به خاطر آن است که بخش بسیار بزرگی از نقشه آن توسط آب پوشش داده شده است.
در پایین نام تمام نواحی و مناطق بازی Assassin's Creed Odyssey آورده شده است:


Makedonia, Malis, Phokis, Lokris, Boeotia, Megaris, Attika, Korinthia, Achaia, Elis, Arkadia, Argolis, Messenia, Lakonia, Kythera Island, Thera, Messara, Pephka, Anaphi, Nisyros, Kos, Melos, Hydrea, Paros, Naxos, Mykonos, Delos, Seriphos, Keos, Samos, Andros, Chios, Lesbos, Lemnos, Skyros, Euboea, and Kephallonia.


با اینکه امسال بازی Assassin's Creed Odyssey در تاریخ ۱۳ مهر برای رایانه‌های شخصی، ایکس باکس وان و پلی‌استیشن 4 منتشر خواهد شد و می‌توان برای دومین سال پیاپی Assassin's Creed دیگری را تجربه کرد اما به گفته یوبی‌سافت سال آینده Assassin’s Creed جدیدی عرضه نخواهد شد.


برچسب ها: Assassin's Creed Odyssey

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

فهرست ۱۰۰ بازیکن برتر بازی FIFA 19 منتشر شد

شرکت EA Sports فهرست ۱۰۰ بازیکن برتر در بازی FIFA 19 را منتشر کرد. با لوکتو همراه باشید.

حسام افرومند - 25 شهریور 1397

بازی Warframe برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد

بازی محبوب و رایگان Warframe در ماه نوامبر برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه می‌شود. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 25 شهریور 1397

جزییات سیزن پس بازی Assassins Creed Odyssey مشخص شد

یوبیسافت به‌تازگی از جزییات سیزن پس بازی Assassins Creed Odyssey پرده برداری کرد که در آن نسخه ریمستر بازی Assassins Creed III هم وجود خواهد داشت. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 25 شهریور 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب