Quantcast
لوکتو | تصویر و جزییاتی از نقشه بازی Assassin's Creed Odyssey منتشر شد
ورود عضویت

تصویر و جزییاتی از نقشه بازی Assassin's Creed Odyssey منتشر شد

توسط حسام افرومند در تاریخ 05 شهریور 1397
تصویر و جزییاتی از نقشه بازی Assassin's Creed Odyssey منتشر شد

تصویری از نقشه و اطلاعاتی از وسعت دنیای یکی از مهم‌ترین بازی‌های پیش رو یوبی‌سافت یعنی Assassin's Creed Odyssey منتشر شد.


پیش از منتشر شدن این اطلاعات هم می‌دانستیم که اندازه نقشه Assassin's Creed Odyssey تقریبا دو برابر Assassin's Creed Origins خواهد بود، اما از جزییات آن باخبر نبودیم. بازی Assassin's Creed Odyssey در یونان باستان جریان دارد و همانطور که در نقشه بازی هم می‌بینید، نواحی کوهستانی، جزیره‌ها و دریاهای بسیاری برای کاوش در این عنوان وجود دارند.

 

 

وبسایت Powerpyx گزارش داده که اندازه نقشه بازی Assassin's Creed Odyssey حدود ۱۳۰ کیلومتر مربع خواهد بود، این یعنی  آنکه نقشه این بازی ۶۲ درصد بزرگ‌تر از نقشه Assassin's Creed Origins خواهد بود. اگرچه می‌توان گفت که مساحت خشکی‌های Origins بیشتر از بازی Assassin's Creed Odyssey بود و  ۶۲ درصد بزرگ‌تر بودن نقشه Assassin's Creed Origins به خاطر آن است که بخش بسیار بزرگی از نقشه آن توسط آب پوشش داده شده است.
در پایین نام تمام نواحی و مناطق بازی Assassin's Creed Odyssey آورده شده است:


Makedonia, Malis, Phokis, Lokris, Boeotia, Megaris, Attika, Korinthia, Achaia, Elis, Arkadia, Argolis, Messenia, Lakonia, Kythera Island, Thera, Messara, Pephka, Anaphi, Nisyros, Kos, Melos, Hydrea, Paros, Naxos, Mykonos, Delos, Seriphos, Keos, Samos, Andros, Chios, Lesbos, Lemnos, Skyros, Euboea, and Kephallonia.


با اینکه امسال بازی Assassin's Creed Odyssey در تاریخ ۱۳ مهر برای رایانه‌های شخصی، ایکس باکس وان و پلی‌استیشن 4 منتشر خواهد شد و می‌توان برای دومین سال پیاپی Assassin's Creed دیگری را تجربه کرد اما به گفته یوبی‌سافت سال آینده Assassin’s Creed جدیدی عرضه نخواهد شد.


برچسب ها: Assassin's Creed Odyssey

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

محتوای گسترش دهنده Final Fantasy 14 سال آینده منتشر خواهد شد

محتوای گسترش دهنده Final Fantasy 14 سال آینده منتشر خواهد شد

محمد جواد عبداللهی پور - 28 آبان 1397

فهرست نامزدهای مراسم The Game Awards 2018 اعلام شد

فهرست نامزدهای مراسم The Game Awards 2018 به تازگی اعلام شده است و امکان رای دادن برای انتخاب بهترین بازی در بخش‌های مختلف هم اکنون وجود دارد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 23 آبان 1397

بزودی از گیم پلی بازی Beyond Good and Evil 2 رونمایی خواهد شد

در مصاحبه اخیر تهیه کننده ارشد بازی با یکی از خبرگزاری‌ها، متوجه شدیم که در ماه آینده نمایشی از گیم‌پلی بازی Beyond Good and Evil 2 منتشر خواهد شد. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 23 آبان 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب