Quantcast
لوکتو | کناره گیری آلک بالدوین از بازی در فیلم جوکر
ورود عضویت

کناره گیری آلک بالدوین از بازی در فیلم جوکر

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 08 شهریور 1397
کناره گیری آلک بالدوین از بازی در فیلم جوکر

در روز سه شنبه اعلام شد که فیلم جدید و اختصاصی شخصیت جوکر به کارگردانی تاد فیلیپس (Tod Phillips) سازنده سری The Hangover و با بازی خوآکین فونیکس (Joaquin Phoenix) در نقش جوکر، یک نام بزرگ دیگر را به لیست بازیگران خود اضافه کرده است و آلک بالدوین (Alec Baldwin) به عنوان پدر بتمن در این فیلم حضور خواهد یافت. با این حال تنها کمتر از ۲۴ ساعت پس از انتشار این خبر، این بازیگر در شبکه‌های اجتماعی اعلام کرد که دیگر در این پروژه حضور ندارد و از آن خارج شده است.
به گزارش وبسایت ددلاین، برنامه‌ی اصلی به این صورت بود که آلک بالدوین بازیگر نامزد دریافت جایزه اسکار برای فیلم The Cooler محصول سال ۲۰۰۳، نقش توماس وین پدر بروس وین/بتمن را در این فیلم ایفا کند که اکنون با کناره گیری وی از این پروژه، تیم سازنده باید به دنبال بازیگر دیگری برای این نقش باشد.
رابرت دنیرو (Robert De Niro)، زازی بیتز (Zazie Beetz)، مارک مارون (Marc Maron)، و فرانسیس کانروی (Frances Conroy) دیگر بازیگران این فیلم هستند. فیلمبرداری فیلم جوکر که بودجه ساخت آن تنها ۵۵ میلیون دلار است، در تاریخ ۱۰ سپتامبر آغاز و در اکتبر ۲۰۱۹ اکران خواهد شد.


برچسب ها:

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

فیلم The Predator صدرنشین باکس آفیس شد

فیلم The Predator در اولین آخر هفته اکران در صدر جدول باکس آفیس قرار گرفت. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 25 شهریور 1397

هنری کویل نقش سوپرمن را ترک نکرده است

طبق اعلام نماینده و مدیر برنامه‌های هنری کویل، وی هنوز از نقش سوپرمن در دنیای دی سی خارج نشده است. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 25 شهریور 1397

لیست کامل بازیگران فیلم Joker منتشر شد

با شروع فیلمبرداری فیلم Joker، کمپانی وارنر برادرز لیست کامل بازیگران این فیلم را منتشر کرد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 27 شهریور 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب