Quantcast
لوکتو | بازگشت شورش در شهر
ورود عضویت

بازگشت شورش در شهر

توسط هومن طیارزاده در تاریخ 09 شهریور 1397
بازگشت شورش در شهر

نسخه جدیدی از بازی Streets of Rage یا همان شورش در شهر در راه است. شرکت‌‌های Lizardcube و DotEmu، سازنده و ناشر بازی Wonder Boy: The Dragon’s Trap، ساخت بازیStreets of Rage 4 را با همکاری Sega اعلام کردند.

شرکت دیگری هم که در ساخت Streets of Rage 4 همکاری دارد Guard Crush Games است که سازنده بازی Streets of Fury است. بازی Streets of Fury عنوانی در سبک Side Scrolling و beat’em up بود که در سال ۲۰۱۵ عرضه شد و از سبک گرافیکی Digitized بهره می‌برد (در این روش از تصاویر واقعی انسان‌ها برای کاراکتر‌های داخل بازی استفاده می‌شود). 

در بازی Streets of Rage 4 شاهد بازگشت اکسل (Axel) و بلیز (Blaze)، دو کاراکتر قدیمی سری، هستیم و طبق گفته سازندگان با یک عنوان «کاملا جدید به سبک آرکید» طرفیم که گیم‌پلی سنتی beat’em up را با مکانیک‌های مبارزه جدید و یک داستان تازه ادغام می‌کند. این عنوان که ادامه بازی Streets of Rage 3 محصول ۱۹۹۴ است، دارای جلوه‌های بصری‌ به صورت نقاشی‌های دستی تیم پشت بازی Wonder Boy: The Dragon’s Trap (که در سال ۲۰۱۷ برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی منتشر شد) خواهد بود.

سری Streets of Rage که متعلق به شرکت سگا است در سال ۱۹۹۱ و روی کنسول سگا جنسیس آغاز شد. دو دنباله برای نسخه اصلی هم در سال‌های ۱۹۹۲ و ۱۹۹۴ عرضه شد. این سری به علت سبک بصری خاصش و موسیقی‌های یوزو کوشیرو (Yuzo Kushiro) به شدت در خاطرات باقی مانده است. 

هنوز تاریخ عرضه و پلتفرم‌های بازی Streets of Rage 4 اعلام نشده است.


برچسب ها: Streets of rage 4

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب