Quantcast
لوکتو | اولین تصاویر رسمی از شخصیت های سریال Titans منتشر شد
ورود عضویت

اولین تصاویر رسمی از شخصیت های سریال Titans منتشر شد

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 10 شهریور 1397
اولین تصاویر رسمی از شخصیت های سریال Titans منتشر شد

کمپانی دی‌سی اینترتینمنت امروز چهار تصویر رسمی و جدید را از شخصیت‌های استارفایر با بازی آنا دیوپ (Anna Diop)، بیست بوی با بازی رایان پاتر (Ryan Potter)، ریون با بازی تیگن کرافت (Teagan Croft) و رابین با بازی برنتون توییتز (Brenton Thwaites) در سریال جدید دنیای دی‌سی یعنی Titans منتشر کرد. در این تصاویر همچنین نگاهی اجمالی به قدرت هر یک از این شخصیت‌ها شده است که در بخش زیر قرار گرفته‌اند:

این تصاویر در جریان برنامه تازه افتتاح شده دی‌سی دیلی منتشر شده‌اند که بیشتر به عنوان یک شوی خبری شناخته می‌شود و هر اطلاعات و جزییاتی را از دنیای دی‌سی به مخاطب خود ارائه می‌دهد. همچنین در این قسمت از برنامه دی‌سی دیلی اعلام شد که پخش سریال Titans در تاریخ ۲۰ مهر ۱۳۹۷ (۱۲ اکتبر ۲۰۱۸) آغاز خواهد شد. شایان ذکر است که توجه کمپین‌های تبلیغاتی این سریال و تریلر منتشر شده آن در مراسم کمیک کان بیشتر روی شخصیت رابین، دوست و یار قدیمی شخصیت بتمن بوده است که احتمالا بیشتر از سایر شخصیت‌های سریال مورد توجه مخاطبین نیز قرار خواهد گرفت. 
بدون شک شخصیت رابین چه برای طرفداران دو آتیشه دنیای دی‌سی و چه طرفداران عادی آن نا آشنا و غریبه نیست اما در مورد دیگر شخصیت‌های اصلی این سریال باید بگوییم که شخصیت گارفیلد لوگان ملقب به بیست بوی توانایی تبدیل شدن به هر حیوانی که بخواهد را دارد و شخصیت کوریاندر ملقب به استارفایر یک بیگانه فرازمینی است که می‌تواند پرتوهای فرا بنفش را جذب و به طور مثال از انرژی آن‌ها برای پرواز کردن استفاده کند. شخصیت ریچل روث ملقب به ریون نیز زاده یک انسان و شیطان است که توانایی‌های جادویی متفاوتی دارد.
همچنین مخاطبین کم سن و سال‌تر ممکن است با وجود کارتون Teen Titans Go! بیشتر از سایرین با گروه تایتان‌ها آشنا باشند که امسال یک اسپین آف از آن تحت عنوان Teen Titans Go! To The Movies راهی سینماها شد.


برچسب ها: Titans

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

فیلم های ابرقهرمانی که در آینده اکران خواهند شد

فیلم‌های ابرقهرمانی، این روزها بیشتر از هر زمان دیگری محبوب هستند. با هم نگاهی به تمام فیلم‌های ابرقهرمانی که در آینده اکران می‌شوند، می‌اندازیم. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 25 آذر 1396

برندگان جوایز مراسم کرانچیرول مشخص شدند

برندگان جوایز مراسم کرانچیرول در بخش‌های مختلف معرفی شدند.با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 09 اسفند 1396

بازیگران پیشنهادی برای سریال The Witcher

بازیگران پیشنهادی ما برای ایفای نقش شخصیت‌های اصلی سریال در دست ساخت The Witcher

میثم عبداللهی پور - 02 خرداد 1397


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Titans
(سریال خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب