Quantcast
لوکتو | کپکام از تفاوت نسخه اصلی و ریمیک بازی Resident Evil 2 می گوید
ورود عضویت

کپکام از تفاوت نسخه اصلی و ریمیک بازی Resident Evil 2 می گوید

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 10 شهریور 1397
کپکام از تفاوت نسخه اصلی و ریمیک بازی Resident Evil 2 می گوید

بازسازی یک اثر کلاسیک و دوست داشتنی مانند بازی Resident Evil 2 حتی برای استودیوی با تجربه‌ای مانند کپکام نیز کار آسان و بدون هیچ‌گونه چالشی‌ نخواهد بود. در جریان مراسم گیمزکام ۲۰۱۸ و در مصاحبه با وبسایت ایتالیایی Evreyeye، کازونوری کادوی (Kazunori Kadoi) کارگردان بازی Resident Evil 2 Remake اعلام کرد که در مقایسه با بازی اصلی که المان‌های فانتزی در آن بیشتر به کار برده شده بود، در نسخه ریمیک با بازی و المان‌های واقع گرایانه‌تری رو به رو خواهیم بود.
هدف ما عبور از مرز و خط جداکننده‌ دو بعد فانتزی و واقع گرایی است. نسخه ارجینال بازی بسیار فانتزی و خیالی بود. از این جنبه، وقتی شما تلاش می‌کنید تا گرافیک واقعی‌تر و روایت جدی‌تری را ارائه کنید، خطر ایجاد تفاوت‌هایی را نیز به جان می‌خرید. از طرف دیگر اگر بیشتر به سمت واقع گرایانه شدن بازی بروید، بازی ممکن است که دیگر سرگرم کننده نباشد بنابراین ما تلاش کردیم تا تعادلی را میان سرگرمی و رئالیسم برقرار کنیم. در مجموع، ما سطح رئالیسم بازی را بدون هیچ گونه اغراق در نسخه ریمیک افزایش داده‌ایم.
سویوشی کاندا (Tsuyoshi Kanda) تهیه کننده این عنوان نیز اعلام کرد که استودیو به موفقیت بازی Resident Evil 2 Remake باور دارد و موفقیت یا عدم موفقیت آن ممکن است روی آینده این فرنچایز اثر بگذارد.
ما هنوز نمی‌دانیم. منتظر هستیم که ببینیم با انتشار بازی در ماه ژانویه چه چیزی پیش می‌آید اما به نظر می‌رسد که این بازی موفق خواهد بود.
بازی Resident Evil 2 Remake در تاریخ پنج بهمن ۱۳۹۷ (۲۵ ژانویه ۲۰۱۹) برای رایانه‌های شخصی و دو کنسول ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 عرضه خواهد شد.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

دانلود کنفرانس سونی در E3 2018 با اجرای تیم لوکتو

کنفرانس سونی در E3 2018 با اجرای تیم لوکتو در ادامه دانلود کنید. با لوکتو همراه باشید.

حسام افرومند - 23 خرداد 1397

نمایشگاه E3 2018: تاریخ عرضه بازسازی بازی Resident Evil 2 مشخص شد

نسخه ی ریمیک Rsident Evil 2 که در کنفرانس خبری سونی طی نمایشگاه E3 2018 تریلر آن به نمایش گذاشته شد به زودی منتشر خواهد شد. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 24 خرداد 1397

بازگشت Hunk و Tofu به بازی Resident Evil 2

استودیوی Capcom تایید کرد مینی‌گیم‌های نسخه‌ی اصلی Resident Evمینی‌گیم‌های نسخه‌ی اصلی Resident Evil 2 همراه با قهرمان‌هایشان در بازی Resident Evil 2 Remake حضور خواهند داشت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 26 خرداد 1397


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Resident Evil 2 Remake
(بازی خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب