Quantcast
لوکتو | شایعه: کد Erebus موجود در Unreal Engine 4 احتمالا همان PS5 است
ورود عضویت

شایعه: کد Erebus موجود در Unreal Engine 4 احتمالا همان PS5 است

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 12 شهریور 1397
شایعه: کد Erebus موجود در Unreal Engine 4 احتمالا همان PS5 است

هیچ شکی وجود ندارد که کنسول پلی استیشن 5 هم اکنون توسط سونی در دست ساخت است و امروز هم شایعه جدیدی در مورد این کنسول منتشر شده است که در ادامه به آن می‌پردازیم. 
یکی از کاربران وبسایت ResetEra پلتفرم جدیدی را به نام Erebus در Unreal Engine 4 کشف کرده است که احتمالا کنسول نسل بعدی سونی است. در یکی از دو تصویر منتشر شده می‌توانیم فهرست پلتفرم‌های شناخته شده‌ را پیش از پلتفرم Erebus مشاهده کنیم و در تصویر دیگر می‌بینیم که نام این کنسول در کنار کنسول‌های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان در بخش مربوط به کراس پلی پلتفرم‌ها قرار داده شده است و شاید به این معنی باشد که این کنسول توانایی برقراری ارتباط با کنسول‌های این نسل را نیز دارا است.


علاوه بر این همانطور که توسط GearNuke کاربر وبسایت ResetEra به این موضوع اشاره شد، کلمه Erebus به معنای خدای تاریکی است و سونی پیش از این نیز برای کنسول‌های پلی استیشن 4 و پلی استیشن VR از اسم‌های رمزی و یونانی مانند Orbis و Morpheus استفاده کرده است.
نظر شما در اینباره چیست؟ آیا Erebus همان کنسول پلی استیشن 5 است یا می‌تواند چیز دیگری باشد؟


برچسب ها:

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

شایعه: مدل بعدی ایکس باکس از دیسک پشتیبانی نخواهد کرد

مایکروسافت اعلام کرد که بر روی مدل جدیدی از ایکس باکس کار می‌کند بدین ترتیب شایعات بسیاری پیرامون این مدل شکل گرفته است، برای دریافت اطلاعات بیشتر با لوکتو همراه باشید

محمد جواد عبداللهی پور - 28 آبان 1397

فهرست نامزدهای مراسم The Game Awards 2018 اعلام شد

فهرست نامزدهای مراسم The Game Awards 2018 به تازگی اعلام شده است و امکان رای دادن برای انتخاب بهترین بازی در بخش‌های مختلف هم اکنون وجود دارد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 23 آبان 1397

محتوای گسترش دهنده Final Fantasy 14 سال آینده منتشر خواهد شد

محتوای گسترش دهنده Final Fantasy 14 سال آینده منتشر خواهد شد

محمد جواد عبداللهی پور - 28 آبان 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب