Quantcast
لوکتو | شایعه: کد Erebus موجود در Unreal Engine 4 احتمالا همان PS5 است
ورود عضویت

شایعه: کد Erebus موجود در Unreal Engine 4 احتمالا همان PS5 است

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 12 شهریور 1397
شایعه: کد Erebus موجود در Unreal Engine 4 احتمالا همان PS5 است

هیچ شکی وجود ندارد که کنسول پلی استیشن 5 هم اکنون توسط سونی در دست ساخت است و امروز هم شایعه جدیدی در مورد این کنسول منتشر شده است که در ادامه به آن می‌پردازیم. 
یکی از کاربران وبسایت ResetEra پلتفرم جدیدی را به نام Erebus در Unreal Engine 4 کشف کرده است که احتمالا کنسول نسل بعدی سونی است. در یکی از دو تصویر منتشر شده می‌توانیم فهرست پلتفرم‌های شناخته شده‌ را پیش از پلتفرم Erebus مشاهده کنیم و در تصویر دیگر می‌بینیم که نام این کنسول در کنار کنسول‌های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان در بخش مربوط به کراس پلی پلتفرم‌ها قرار داده شده است و شاید به این معنی باشد که این کنسول توانایی برقراری ارتباط با کنسول‌های این نسل را نیز دارا است.


علاوه بر این همانطور که توسط GearNuke کاربر وبسایت ResetEra به این موضوع اشاره شد، کلمه Erebus به معنای خدای تاریکی است و سونی پیش از این نیز برای کنسول‌های پلی استیشن 4 و پلی استیشن VR از اسم‌های رمزی و یونانی مانند Orbis و Morpheus استفاده کرده است.
نظر شما در اینباره چیست؟ آیا Erebus همان کنسول پلی استیشن 5 است یا می‌تواند چیز دیگری باشد؟


برچسب ها:

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب