Quantcast
لوکتو | سونی با کراس پلی بازی Fortnite موافقت نکرد
ورود عضویت

سونی با کراس پلی بازی Fortnite موافقت نکرد

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 12 شهریور 1397
سونی با کراس پلی بازی Fortnite موافقت نکرد

قبل از هر چیزی باید اعلام کنیم که این خبر شاید برای بسیاری از طرفداران بازی Fortnite آزار دهنده باشد. در جریان شوی IFA Technology در کشور آلمان، از کنیچیرو یوشیدا (Kenichiro Yoshida) مدیر اجرایی کمپانی سونی در مورد امکان و شانس اجرای برنامه کراس پلی بازی Fortnite روی کنسول پلی استیشن 4 سوالاتی پرسیده شد که وی در پاسخ به آنها گفت:
در مورد کراس پلی میان پلتفرم‌های مختلف همواره عقیده ما این است که پلی استیشن بهترین مکان (پلتفرم) برای تجربه بازی‌ها است. در مورد بازی Fortnite نیز ما معتقدیم که کنسول پلی استیشن 4 بهترین تجربه را برای کاربرها فراهم می‌کند و برنامه کراس پلی برای این بازی اجرایی نخواهد شد.
نسخه پلی استیشن 4 بازی فورتنایت در مقایسه با دیگر نسخه‌های آن، روی این کنسول از باندل مخصوص و ویژگی‌های ظاهری مختلفی مانند اسکین اسلحه‌ها برخوردار است که از طریق اکانت پلی استیشن پلاس امکان دسترسی به آنها وجود دارد. با این حال سوال اصلی این است که با توجه به عقیده این کمپانی بزرگ ژاپنی که این کنسول بهترین تجربه از بازی فورتنایت را برای بازیکن‌ها فراهم می‌کند، چرا باید این کمپانی درها را برای افرادی که حتی این کنسول را ندارند، باز کند؟ نظر شما در اینباره چیست؟
 


برچسب ها: Fortnite

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

نامزدهای مراسم TGA 2017 اعلام شدند

به مراسم The Game Awards 2017 نزدیک می‌شویم. لیست کامل نامزدهای این مراسم را می‌توانید در ادامه بخوانید.

حسام افرومند - 24 آبان 1396

بازی PUBG حالا چهارمین عنوان محبوب ایکس باکس است

موفقیت‌های بازی PUBG پایانی ندارد و این عنوان موفق شده تا در ایکس باکس نیز به یک بازی محبوب تبدیل شود. با لوکتو همراه باشید.  

احمدرضا آوار - 05 دی 1396

فهرست نامزدهای بیست و یکمین جوایز D.I.C.E. معرفی شد

بازی Horizon Zero Dawn توانسته بیشتر از همه بازی‌های دیگر نامزد دسته‌های مختلف شود. با لوکتو و فهرست کامل این مراسم همراه باشید.

حسام افرومند - 24 دی 1396


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Fortnite
(بازی خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب