Quantcast
لوکتو | رمدی می خواهد بازی Control روی رایانه های شخصی تا جایی که امکان دارد بی ایراد باشد
ورود عضویت

رمدی می خواهد بازی Control روی رایانه های شخصی تا جایی که امکان دارد بی ایراد باشد

توسط حسام افرومند در تاریخ 14 شهریور 1397
رمدی می خواهد بازی Control روی رایانه های شخصی تا جایی که امکان دارد بی ایراد باشد

رمدی، آخرین بازی خود یعنی Quantum Break را دو سال پیش برای رایانه‌های شخصی و ایکس باکس وان منتشر کرد، اما نسخه PC آن از چندین مشکل رنج می‌برد که البته مدتی پس از عرضه این مشکلات هم رفع شد. حال رمدی نمی‌خواهد مشکلات بازی پیشین خود برای بازی Control، عنوان در حال ساخت آن‌ها رخ دهد و می‌خواهد تا جایی که ممکن است بازی Control روی رایانه‌‌های شخصی خوب و بی ایراد باشد.
در گفتگو با PC Games Insider، توماس پوها (Thomas Puha) از بخش ارتباطات استودیو Remedy درباره نسخه رایانه‌های شخصی بازی Control و مشکلات نسخه PC بازی Quantum Break صحبت کرد. او گفت که ما اعلام کرده بودیم که از RTX (رهگیری پرتو) برای رایانه‌های شخصی پشتیبانی می‌کنیم. ما اینبار قطعا مطمئن خواهیم شد که بر خلاف بازی Quantum Break که کمی به اعتبارمان ضربه زده بود، بازی Control روی رایانه‌های شخصی تا جایی که امکان دارد خوب و بی ایراد باشد. پوها در ادامه از چالش‌های تیم سازنده برای عرضه Quantum Break داشته‌اند گفت و عرضه این بازی برای ویندوز ۱۰ را اصولا مانند عرضه یک بازی روی یک پلتفرم جدید دانست.
بازی Control داستان جسی فیدن را روایت می‌کند، زنی با گذشته راز آلود که حالا باید برای پیدا کردن پاسخ سوال‌هایی و جنگیدن با نیروی ناشناخته‌ای به Oldest House، یکی از ساختمان‌های مهم یک سازمان مخفیفانه دولتی به نام اداره فدرالی کنترل، برود.

بازی Control سال ۲۰۱۹ برای رایانه‌های شخصی، ایکس باکس وان و پلی‌استیشن 4 منتشر می‌شود.


برچسب ها: بازی Control

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

نگاهی به کنسول پلی استیشن 3

کنسول پلی استیشن 3، کنسول قدرت‌مندی در نسل هفت بود، اما فراز و نشیب‌های مختلف و جنجال‌های بزرگی را پشت سر گذاشت. با لوکتو همراه باشید، تا نگاهی به این کنسول بیاندازیم.

رامتین کاظمی - 07 آبان 1396

معرفی ایکس باکس وان

با کنسول ایکس باکس وان بیشتر آشنا شوید

عماد عامری - 28 آبان 1396

بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds روی کنسول Xbox One دچار مشکلات فراوانی شده است

روز گذشته بازی PUBG، پس از مدت‌ها انتظار در برنام Xbox Game Preview برای کنسول ایکس باکس وان منتشر شد و حال کاربران خبر از باگ ها و ایرادات فنی این بازی می‌دهند. با لوکتو همراه باشید.

احمدرضا آوار - 22 آذر 1396


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Control
(بازی خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب