Quantcast
لوکتو | تصاویر جدیدی از فیلم Captain Marvel منتشر شد
ورود عضویت

تصاویر جدیدی از فیلم Captain Marvel منتشر شد

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 15 شهریور 1397
تصاویر جدیدی از فیلم Captain Marvel منتشر شد

استودیو مارول سرانجام و پس از گذشت چندین ماه از شروع روند ساخت فیلم Captain Marvel، با انتشار تصاویر جدیدی از این عنوان جزییات مختصری را نیز از داستان آن منتشر کرد. بری لارسون (Brie Larson) با بازی در نقش کاپیتان مارول به اولین بازیگر زنی تبدیل می‌شود که به عنوان نقش اصلی در یکی از فیلم‌های دنیای سینمایی مارول حضور یافته است. به گزارش اینترتینمنت ویکلی، این فیلم در درجه اول در فضا و جایی که کارول دنورز با گروهی از مبارزان کری همراه می‌شود، رخ می‌دهد. در تصاویر تازه منتشر شده این فیلم، برخی از جزییات داستانی که توسط طرفداران حدس زده می‌شد نیز تایید شد و می‌توانیم برخی از اعضای این گروه مبارزین را ببینیم.


همانطور که در این تصاویر پیدا است، جود لا (Jude Law) به عنوان شخصیتی مرموز و فرمانده گروه استارفورس در این فیلم حضور دارد و به نظر می‌رسد که شخصیت Ronan the Accuser با بازی لی پیس (Lee Pace) دست راست او باشد. دیگر اعضای گروه استارفورس عبارت‌اند از شخصیت‌های Korath the Pursuer با بازی جایمون هانسو (Djimon Hounsou) و Minn-Evra با بازی جما چان (Gemma Chan). 


اما زمانی ‌که کارول در فضا نیست و به زمین بازمی‌گردد با ورژن جوان‌تری از یکی از چهره‌های آشنا برای طرفداران دنیای سینمایی مارول ملاقات می‌کند. در دو تصویر زیر می‌بینیم که کارول کلاهی با نماد سازمان شیلد را به سر دارد و در تصویر دیگر شخصیت نیک فیوری جوان با بازی ساموئل ال جکسون (Samuel L. Jackson) در مقابل وی قرار دارد. نکته جالب این است که شخصیت نیک فیوری دارای دو چشم است و احتمالا در جریان اتفاقات این فیلم یکی از چشمان خود را از دست می‌دهد.


در آخرین تصاویر تازه منتشر شده از فیلم Captain Marvel نیز بن مندلسون (Ben Mendelsohn) را در نقش منفی فیلم یعنی شخصیت تالوس شاهد هستیم. او رهبر نژادی از تغییر شکل دهندگان به نام اسکرولز است که در دو تصویر پایین می‌توانیم او را در دو ظاهر متفاوت ببینیم.


رایان فلیک (Ryan Fleck) و آنا بودن (Anna Boden) کارگردان‌های این فیلم هستند. فیلم Captain Marvel در تاریخ ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ (هشت مارچ ۲۰۱۹) اکران خواهد شد.


برچسب ها: Captain Marvel

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

جود لاو به دنیای سینمایی مارول می‌ پیوندد

بنا به گزارشات متعدد، جود لاو به دنیای سینمای مارول خواهد پیوست و نقش مهمی را در جدیدترین فیلم این فرانچایز ایفا خواهد کرد. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 02 آذر 1396

فیلم های ابرقهرمانی که در آینده اکران خواهند شد

فیلم‌های ابرقهرمانی، این روزها بیشتر از هر زمان دیگری محبوب هستند. با هم نگاهی به تمام فیلم‌های ابرقهرمانی که در آینده اکران می‌شوند، می‌اندازیم. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 25 آذر 1396

شخصیت اورت راس به دنیای سینمایی مارول بازخواهد گشت

مارتین فریمن ایفاگر نقش اورت راس، بازگشت این شخصیت به دنیای سینمایی مارول را تایید کرد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 30 بهمن 1396


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Captain Marvel
(فیلم خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب