Quantcast
لوکتو | فیلمبرداری فیلم Fast and Furious 9 احتمالا از آپریل ۲۰۱۹ آغاز می شود
ورود عضویت

فیلمبرداری فیلم Fast and Furious 9 احتمالا از آپریل ۲۰۱۹ آغاز می شود

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 17 شهریور 1397
فیلمبرداری فیلم Fast and Furious 9 احتمالا از آپریل ۲۰۱۹ آغاز می شود

دومینیک تورتو و خانواده‌اش سال آینده با شروع مراحل تولید و فیلمبرداری فیلم Fast and Furious 9 در ماه آپریل دوباره در کنار یکدیگر خواهند راند. این فیلم در ابتدا برای اکران در سال ۲۰۱۹ برنامه ریزی شده بود اما با شروع روند ساخت اسپین آف این مجموعه با محوریت دو شخصیت مامور هابز و دکارد شاو با بازی دواین جانسون (Dwayne Johnson) و جیسون استیتهام (Jason Statham)، اکران آن به بهار ۲۰۲۰ موکول شد. فیلم نهم اولین فیلم از این سری است که فیلمنامه آن توسط دنیل کیسی (Daniel Casey) نوشته شده است و جاستین لی (Justin Lee)، چهره آشنای این مجموعه کارگردانی آن را بر عهده دارد. لی چهار فیلم از این مجموعه را کارگردانی کرده است و پس از Fast 6 در سال ۲۰۱۳ برای کار روی پروژه‌های دیگری مانند فیلم Star Trek Beyond، از این سری خارج شد.
به گزارش وبسایت theGWW یونیورسال پیکچرز و جاستین لی فیلمبرداری این فیلم را در تاریخ ۲۰ آپریل ۲۰۱۹ آغاز خواهند کرد. شایان ذکر است که استفن اف. ویندون (Stephen F. Windon) فیلمبردار قدیمی این مجموعه نیز برای فیلمبرداری این فیلم بازخواهد گشت. چندی پیش نیز وین دیزل (Vin Diesel) ایفاگر نقش دومنیک تورتو اعلام کرد که جاستین لی کارگردانی فیلم‌های نهم و دهم این مجموعه را برعهده خواهد داشت اما گفته وی توسط یونیورسال پیکچرز و شخص لی هیچ‌گاه تایید و یا تکذیب نشد. همچنین گفته می‌شد فیلمبرداری فیلم دهم نیز بلافاصله پس از فیلمبرداری فیلم نهم آغاز می‌شود که به نظر می‌رسد چنین برنامه‌ای در دستور کار تیم سازنده نیست.
سال گذشته و در جریان فیلم The Fate of the Furious شخصیت منفی جدید مجموعه یعنی سایفر با بازی شارلیز ترون (Charlize Theron) توانست که از دست تیم تورتو فرار کند و در فیلم نهم مطمئنا شاهد تقابل دوباره وی با تورتو و خانواده‌اش خواهیم بود. این فیلم همچنین زمینه‌ای را برای پدر شدن تورتو و بزرگ کردن فرزندش برایان در کنار لتی با بازی میشل رودریگز (Michelle Rodriguez) ایجاد می‌کند و طبق گفته دیزل، شخصیت میا/خواهر دام با بازی یوردانا بروستر (Jordana Brewster) نیز در فیلم نهم بازخواهد گشت.
علاوه بر این به نظر می‌رسد در فیلم نهم شخصیت هابز با بازی دواین جانسون به دلیل مشکلاتی که میان جانسون و وین دیزل وجود دارد، دیگر به این مجموعه بازنگردد. از طرف دیگر نیز برنامه کاری جانسون در سال ۲۰۱۹ به دلیل حضور در مراحل فیلمبرداری فیلم‌های Jumanji 3، Red Notice و فیلم ابرقهرمانانه Black Adam کاملا پر است و این مورد یکی از دلایل عدم حضور احتمالی او در این فیلم محسوب می‌شود.
فیلم Fast and Furious 9 در تاریخ ۲۲ فروردین ۱۳۹۹ (۱۰ آپریل ۲۰۲۰) اکران خواهد شد.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

فروش ۲۵۰ میلیون دلاری فیلم Aquaman قبل از اکران در آمریکا

به نظر می‌رسد که دومینو شکست‌های پی در پی DC به آخرین قطعه خود رسیده است. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 28 آذر 1397

فیلم Venom 2 ساخته خواهد شد

جف پینکر یکی از نویسندگان فیلمنامه فیلم Venom، از ساخت قسمت دوم آن خبر داد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 22 آذر 1397

اسکات دریکسون برای کارگردانی دنباله Doctor Strange بازخواهد گشت

بازگشت اسکات دریکسون برای ساخت دنباله فیلم Doctor Strange تایید شد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 21 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب