Quantcast
لوکتو | نقد بازی PES 2019
ورود عضویت

نقد بازی PES 2019

توسط حامد افرومند در تاریخ 17 شهریور 1397
نقد بازی PES 2019

کونامی امسال هم به ‌حمایتش از سری Pro Evolution Soccer ادامه داد و PES 2019 با وجود از دست دادن لایسنس لیگ قهرمانان اروپا، همراه با وعده‌های کونامی برای بهبود بازی منتشر شد. وعده‌هایی که قرار است جای خالی لیگ قهرمانان اروپا را گرفته و از جذابیت بازی کم نکند. اما آیا کونامی از پس این وعده‌ها برآمده و آیا بازی می‌تواند بدون داشتن یکی از مهم‌‌ترین امتیازهای تبلیغاتی خود، همچنان جذاب به‌نظر برسد و مخاطب خود را راضی کند‌؟ نقد بازی PES 2019 را تماشا کنید:

 

 

نظر شما در رابطه با این نقد و خود بازی چیست؟ آیا با نقد ما موافقید؟

 

بازی PES 2019 توسط فروشگاه Pspro در اختیار لوکتو قرار گرفته است. برای خرید این بازی به وبسایت فروشگاهی Pspro مراجعه کنید


برچسب ها: PES 2019

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

دلایلی که نشان می دهند Xbox Scarlett کنسول قدرتمندی خواهد بود

مایکروسافت در اوایل نسل هشتم نتوانست عملکرد خوبی از خود نشان دهد و حال در نظر دارد تا به جبران اشتباهات بزرگ قبل خود بپردازد. بدون شک می توان انتظار داشت نسل بعدی کنسول کمپانی ردموندی فوق العاده خواهد بود و در این مطلب با دلایل آن آشنا می شویم. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397

چرا بازی Resident Evil 2 Remake باز هم ترسناک خواهد بود؟

مدت زیادی تا انتشار بازسازی بازی Resident Evil 2 نمانده است و در همین حال شاهد اشتیاق هواداران برای این بازی هستیم، اما در Resident Evil 2 Remake چه چیزی وجود دارد که هواداران را مشتاق می‌کند؟ با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 25 آذر 1397

بازی بعدی استودیو راکستدی چیست؟

استودیو راکستدی طی بیانیه‌ای اعلام کرد که در حال ساخت بازی Superman نیست، این موضوع حدس و گمان‌هایی را در مورد بازی بعدی آن‌ها ایجاد کرده است، در مقاله پیش رو به این حدس‌ها خواهیم پرداخت. با لوکتو همراه باشید.

میثم عبداللهی پور - 23 آذر 1397
۲


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب