Quantcast
لوکتو | معرفی بازی NBA 2K19
ورود عضویت

معرفی بازی NBA 2K19

توسط میثم عبداللهی پور در تاریخ 17 شهریور 1397
معرفی بازی NBA 2K19

بازی NBA 2K19 عنوانی در سبک شبیه سازی بسکتبال است که با تمرکز بر شبیه سازی ورزش بسکتبال و به ویژه مسابقات اتحادیه ملی بسکتبال، توسط استدیو Visual Concepts توسعه یافته و توسط 2K Sports منتشر خواهد شد. سری NBA 2K در طول دو دهه گذشته، پیشرفت‌های قابل توجهی داشته و موفق شده تا تجربه‌ای به مراتب واقعی‌تر در شبیه سازی یک ورزش را برای مخاطبان به ارمغان بیاورد،‌ سری NBA 2K را شاید بتوان پرچم‌دار شبیه‌سازهای ورزشی در رشته بسکتبال دانست، این سری با وجود حضور رقیب قدرتمندی مثل NBA Live هرساله موفق می‌شود تا به عنوان بهترین شبیه‌ساز ورزش بسکتبال قد علم کرده و با توجه دقیق به جزئیات فنی این ورزش زیبا،‌ پیشرفت‌های چشم‌گیری داشته باشد و این روند و سیر دوستداشتنی که هرساله نسخه‌ای بهتر از سری را برایمان به ارمغان می‌آورد، باعث شده تا با معرفی هر نسخه از سری NBA 2K، هیجان زده شده و خودمان را برای تجربه فصل جدیدی از رقابت‌های NBA آماده کنیم. رقابت‌هایی که به بهترین نحو ممکن در سری بازی‌های NBA 2K به نمایش درآمده و لمس می‌شوند.

سری NBA 2K با رویکرد متفاوت و نگاهی کاملاً حرفه‌ای به مسابقات اتحادیه ملی بسکتبال (NBA)، نه تنها از رقیب دیرینه‌اش فاصله گرفته و جنبه متفاوتی از مسابقات بسکتبال را مورد نظر قرار داده است، بلکه با ایجاد بخش چند نفره Neighborhood سعی دارد تا با نزدیک‌تر کردن روابط انسانی، تجربه‌ای بسیار دقیق و حقیقی از زندگی در نقش یک ورزشکار حرفه‌ای در رشته بسکتبال را شبیه سازی کند و شما را در نقش یک ستاره واقعی قرار دهد. چنین رویکردی در زمان توسعه یک بازی بدون شک، باعث می‌شود که عنوان منتشر شده، نه تنها شبیه سازی قابل قبول از ورزش مورد نظر باشد و از نگاه متخصصان عنوانی کامل تلقی شود، بلکه با پرداخت حرفه‌ای به جزئیات، می‌تواند مخاطبین کاملاً حرفه‌ای و حتی ورزشکاران حقیقی را به خود جلب کند. این موضوع در مواردی باعث شده که عناوین سری NBA 2K کمی سخت‌تر از بازی رقیب به نظر برسند. با این حال اما تکیه بیشتر بازی NBA 2K19 بر توانایی‌های فردی بازیبار و علم و تجربه او نسبت به تاکتیک‌های ورزشی، باعث می‌شود که مخاطبین حرفه‌ای بسیار راضی باشند و مخاطبین تازه‌کار، علاوه بر لذت بردن از یک شبیه سازی بسکتبال، عناصر اصلی و تاثیرگذار این ورزش را به خوبی درک کرده و در کنار سرگرم شدن، با اصول اصلی این ورزش آشنا شوند. بدین ترتیب، NBA 2K علاوه بر جلب رضایت حرفه‌ای‌ها، می‌تواند کلاس درسی برای تازه‌کارهای رشته بسکتبال هم باشد.

Photo

استدیو Visual Concepts با استفاده از سیستم Takeover و همچنین استفاده از 7 تیپ کلی بازیکن، موفق شده تا در بازی NBA 2K19 بازیکنانی به مراتب منحصر به فرد‌، که هریک توانایی‌های شخصی خاصی را در میدان مسابقه به نمایش می‌گذارند، خلق کند. این سیستم به شما اجازه می‌دهد تا علاوه بر استفاده از توانایی‌های منحصر به فرد هر بازیکن در یک مسابقه، با فعال کردن سیستم Takeover برای مدتی کوتاه، دقت و توانایی‌های آنان را هم افزایش دهید. بیشتر شدن تعداد تیپ‌های کلی بازیکن‌ها نسبت به نسخه‌ سال گذشته و همچنین استفاده از سیستم Takeover به صورت تیمی در بازی NBA 2K19 را می‌توان یکی از مهم‌ترین تغییرات سازندگان در این بازی به شمار آورد.

توسعه دهندگان بازی همچنین با بهبود هوش مصنوعی و استفاده از هوشی که در مقابل نوع بازی کردن شما واکنش نشان می‌دهد، سعی در ایجاد چالش‌های بیشتر در بازی و همچنین ایجاد تعادل در میان بازیبازها و هوش مصنوعی دارند. به این ترتیب رسیدن به پیروزی در نسخه جدید بازی، تلاش بیشتری را طلب می‌کند و حتی بیشتر از قبل به تواناییهای شما در استفاده درست از ویژگی‌های فردی بازیکنان و ویژگی‌های کلی تیم‌تان وابسته خواهد بود.

Photo

بازی NBA 2K19، برای نزدیک شدن به تجربه حقیقی مسابقات بسکتبال، با طراحی یک سیستم گیم‌پلی پیچیده، سعی دارد تا همه جوانب ورزش بسکتبال را شبیه سازی کند و از رساندن کمک‌ به بازیکن‌ها خودداری کند. به این ترتیب، در این بازی خبری از کمک‌ رساندن برای ارسال پاس بهتر و یا نشان دادن سطح قدرت شوت مورد نیاز برای امتیازگیری نیستیم و همه چیز به تصمیم و تجربه اندوخته خودمان از ورزش بسکتبال بستگی خواهد داشت. با این حال اما سازندگان با طراحی دقیق بخش آموزشی، راه را برای تازه‌کارها هم هموار کرده‌اند. تا مخاطبین هر دو دسته را به سمت بازی جدیدشان دعوت کنند. بازی NBA 2K19 در تاریخ  ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ (۱۱ سپتامبر ۲۰۱۸) برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان،‌نینتندو سویچ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

 


برچسب ها: بازی NBA 2K19

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لبرون جیمز روی کاور بازی NBA 2K19 قرار گرفت

سری بازی NBA 2K توانسته طی چند سال اخیر به عنوان یکی از بهترین شبیه‌ ساز‌های ورزش بسکتبال تبدیل شود. حال طبق روال هرسال، 2K Sportsبا انتشار مطلبی تایید کرد که تصویر چه بازیکنی بر روی کاور NBA 2K19 نقش خواهد بست. با لوکتو همراه باشید

محمد مهدی مبارکی - 19 خرداد 1397

فروش هفتگی بریتانیا: بازی Shadow of the Tomb Raider نتوانست بازی Spider-Man را کنار بزند

بازی Spider-Man برای دومین هفته متوالی توانست در صدر فروش هفتگی بریتانیا قرار بگیرد و مانع صدرنشینی Shadow of the Tomb Raider شود. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 27 شهریور 1397

پرفروش ترین بازی های PlayStation Store در ماه سپتامبر

عملکرد خوب بازی‌ Spider-Man در PlayStation Store نشان دهنده محبوبیت بسیار زیاد این عنوان است. برای مشاهده پرفروش ترین عناوین ماه سپتامبر با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 19 مهر 1397


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


NBA 2K19
(بازی خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب