Quantcast
لوکتو | باکس آفیس – افتتاحیه فیلم The Nun رکورد افتتاحیه فیلم The Conjuring را شکست
ورود عضویت

باکس آفیس – افتتاحیه فیلم The Nun رکورد افتتاحیه فیلم The Conjuring را شکست

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 19 شهریور 1397
باکس آفیس – افتتاحیه فیلم The Nun رکورد افتتاحیه فیلم The Conjuring را شکست

فیلم The Nun ساخته جدید وارنر برادرز و نیولاین سینما توانست انتظارات را به خوبی برآورده کند و در اولین آخر هفته اکران خود، رکورد افتتاحیه فیلم Conjuring را چه در باکس آفیس داخلی و چه در بازار جهانی بشکند و رکورد دومین افتتاحیه بزرگ در ماه سپتامبر را نیز از آن خود کند. در این بین فیلم جدید کمپانی STX، یعنی Peppermint نیز مطابق انتظارات ظاهر شد و فیلم Mission: Impossible-Fallout با فروش کلی ۷۲۵ میلیون دلاری خود به موفق‌ترین فیلم تام کروز (Tom Cruise) بدل شد. نکته جالب در مورد باکس این هفته این است که در طی پنج هفته گذشته فیلم‌های کمپانی وارنر بردارز همواره در رتبه اول و دوم قرار داشته‌اند و این کمپانی توانسته به طور کامل گیشه را در اختیار خود نگه‌دارد.
افتتاحیه The Nun همانطور که پیش بینی می‌شد با ۵۳٬۵ میلیون دلار همراه شد و رکورد افتتاحیه فیلم The Conjuring با ۴۱٬۸ میلیون دلار فروش را پشت سر گذاشت. افتتاحیه این فیلم همچنین به دومین افتتاحیه بزرگ سینما در ماه سپتامبر و پس از فیلم IT با افتتاحیه ۱۲۳٬۴ میلیون دلاری‌اش تبدیل شد. فروش این فیلم در بازار جهانی نیز در این آخر هفته ۷۷٬۵ میلیون دلار بوده است تا فروش کلی آن به ۱۳۱ میلیون دلار برسد. فروش این فیلم در کشورهای مکزیک با ۱۰ میلیون دلار، اندونزی با ۷٬۷ میلیون دلار، برزیل با ۶٬۸ میلیون دلار، هند با ۵٬۲ میلیون دلار، انگلستان با ۵٬۲ میلیون دلار و آلمان و استرالیا با ۲٬۷ میلیون دلار بیشتر از دیگر کشورها بوده است.
در این آخر هفته فیلم Crazy Rich Asians دیگر ساخته وارنر برادرز سرانجام از رتبه اول باکس آفیس خارج و در جایگاه دوم قرار گرفت. فروش این فیلم مطابق پیش بینی‌ها ۱۳٬۶ بوده و تا به امروز فروش کلی آن به مرز ۱۶۵ میلیون دلار رسیده است. اکران این فیلم به زودی در کشورهای انگلستان، مکزیک و ژاپن آغاز خواهد شد. در رتبه سوم فیلم Peppermint قرار دارد که افتتاحیه آن با فروش ۱۳٬۲۶ میلیون دلاری همراه بوده است. این فیلم از وب‌سایت سینمااسکور نمره B+ را دریافت کرده و سن ۷۸ درصد از مخاطبین آن در این آخر هفته ۲۵ و یا بیشتر بوده است. فروش این فیلم همچنین با حضور در ۱۷ مارکت بین المللی تنها ۱٬۴ میلیون دلار بوده است و از هفته آینده اکران آن در کشورهای روسیه و فرانسه آغاز می‌شود.
فیلم The Meg دیگر ساخته وارنر برادرز که اکنون فروش کلی آن در باکس آفیس داخلی از ۱۳۱ میلیون دلار عبور کرده است، در این آخر هفته ۶ میلیون دلار فروش داشت و در رتبه چهارم جدول باکس جای گرفت. با توجه به فروش ۳۶۰٬۴ میلیون دلاری این فیلم در بازار جهانی، فروش کلی این فیلم اکنون نزدیک به ۴۹۲ میلیون دلار است. فیلم Searching ساخته جدید سونی پیکچرز نیز تنها ۴٬۵ میلیون دلار در باکس آفیس داخلی و ۷٬۵ میلیون دلار در بازار جهانی فروش داشت و در رتبه پنجم قرار گرفت.


برچسب ها: The Nun

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

فیلم The Predator صدرنشین باکس آفیس شد

فیلم The Predator در اولین آخر هفته اکران در صدر جدول باکس آفیس قرار گرفت. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 25 شهریور 1397

ساخت فیلم Zombieland 2 از ژانویه ۲۰۱۹ آغاز می شود

طبق اعلام روبن فلایشر ساخت فیلم Zombieland 2 از ژانویه ۲۰۱۹ آغاز خواهد شد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 27 شهریور 1397

لیست کامل بازیگران فیلم Joker منتشر شد

با شروع فیلمبرداری فیلم Joker، کمپانی وارنر برادرز لیست کامل بازیگران این فیلم را منتشر کرد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 27 شهریور 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب