Quantcast
لوکتو | تریلری از بازی Assassin’s Creed: Odyssey با محوریت تصمیم گیری منتشر شد
ورود عضویت

تریلری از بازی Assassin’s Creed: Odyssey با محوریت تصمیم گیری منتشر شد

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 20 شهریور 1397
تریلری از بازی Assassin’s Creed: Odyssey با محوریت تصمیم گیری منتشر شد

تنها چند هفته تا انتشار بازی Assassin’s Creed: Odyssey که به دلیل وجود امکان تصمیم گیری در جریان بازی یکی از خلاقانه‌ و نوآورانه‌ترین بازی‌های این سری تا به امروز محسوب می‌شود، زمان باقی مانده است و یوبیسافت امروز تریلر جدیدی را از این عنوان با محوریت این ویژگی منتشر کرده است که به صورت مختصر تاثیر تصمیمات مختلف را در جریان بازی نشان می‌دهد. برای مثال، اگر تصمیم بگیرید که در حین انجام یک ماموریت به مردم عادی کمک کنید، همه چیز تغییر پیدا خواهد کرد و یا می‌توانید تنها برای خودتان کار کنید. به عبارت دیگر هر تصمیمی که بگیرید باعث می‌شود که ماجراجویی شما هر دفعه به شیوه متفاوتی طی شود و این دقیقا همان چیزی است که یوبیسافت می‌خواهد به بازیکن‌ها در حین تجربه این بازی ارائه کند.

 

 

علاوه براین اگر در هنگام تجربه بازی احساس کنید که این تصمیم به نوعی درست نیست، لزوما به این معنی نیست که شما تصمیم اشتباهی را انتخاب کرده‌اید، همانطور که اعلام شده است هیچ تصمیم و مسیری در بازی اشتباه نیست حتی اگر آن تصمیم بسیار خشن و عاری از عاطفه باشد. همه این تصمیم‌ها به یکدیگر گره خواهند خورد و به میراث شخصیت شما در پایان بازی بدل خواهند شد. همچنین اگر شما از تصمیم و مسیری که بار اول انتخاب کرده‌اید خوشتان نیاید، می‌توانید دوباره به اول ماموریت خود بازگردید و راه دیگری را انتخاب کنید و ببینید که آن مسیر به کجا ختم می‌شود.

بازی Assassin’s Creed: Odyssey در تاریخ  ۱۳ مهر ۱۳۹۷ (پنج اکتبر ۲۰۱۸) برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 عرضه می‌شود.


برچسب ها: Assassin’s Creed: Odyssey

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

تریلر سینمایی بازی Just Cause 4 منتشر شد

تریلر جدیدی از بازی Just Cause 4 منتشر شده است که همانند همیشه پر از هرج و مرج و دیوانه بازی است. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 20 آبان 1397

زمان انتشار بازی Crackdown 3 مشخص شد + تریلر جدید

سرانجام زمان عرضه بازی Crackdown 3 با انتشار تریلر جدیدی از آن مشخص شد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 20 آبان 1397

تریلر زمان عرضه بازی Battlefield V منتشر شد

تا زمان انتشار بازی Battlefield V تنها ۱۰ روز مانده و به همین مناسبت هم تریلر زمان عرضه این بازی منتشر شد. برای دیدن این تریلر با لوکتو همراه باشید.

حسام افرومند - 19 آبان 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب