Quantcast
لوکتو | بخش New Game Plus به بازی Spider-Man اضافه می شود
ورود عضویت

بخش New Game Plus به بازی Spider-Man اضافه می شود

توسط میثم عبداللهی پور در تاریخ 20 شهریور 1397
بخش New Game Plus به بازی Spider-Man اضافه می شود

هنوز چند روزی از عرضه بازی Marvel’s Spider-Man نگذشته، بازی موفق استودیو اینسامنیاک که توانسته با شکستن رکورد‌های بسیاری در فروش، تبدیل به یکی از موفق‌ترین عناوین انحصاری کنسول پلی استیشن 4 شود. با این حال اما، بسیاری از طرفداران اسپایدی در همین مدت کوتاه موفق شده‌اند تا این بازی را به اتمام برسانند و همه رمز و راز‌هایش را کشف کنند و حالا با چشم‌هایی باز، در انتظار چیزی بیشتر هستند.

باید گفت که طرفداران مرد عنکبوتی، به زودی موفق می‌شوند تا به شهر نیویورک برگشته و بازهم در میان ساختمان‌های بلند شهر به دنبال ماجراجویی‌های جدید باشند. چرا که استودیو اینسامنیاک از انتشار بخش New Game Plus برای بازی Spider-Man خبر داده است.

این خبر خوشحال کننده بعد از پاسخ اکانت رسمی توییتر استودیو اینسامنیاک به یکی از طرفداران بازی، در سطح اینترنت منتشر شد. هنوز  تاریخ انتشار دقیقی برای این آپدیت مشخص نشده است، اما از محتوای پیام اینسامنیاک مشخص است که این استودیو همین حالا، در حال توسعه بخش New Game Plus برای بازی Spider-Man است.

 

پس از اینکه یکی از طرفداران بازی در شبکه اجتماعی توییتر از احتمال عرضه شدن آپدیت جدید و بخش New Game Plus سوال کرد. با چنین پاسخی از طرف حساب رسمی استودیو انیسامنیاک مواجه شد:

 

 بله همین حالا در حال توسعه و بهینه کردن آن ]بخشNew Game Plus  [ هستیم.

 

بخش New Game Plus معمولا با اضافه کردن محتوای و چالش‌های جدید، سعی در افزایش ارزش تکرار بازی‌ها دارند. به عنوان مثال آپدیت اخیر بازی موفق God Of War که بخشNew Game Plus را به این عنوان اضافه کرد. با ایجاد چالش‌ها، محتوا، آیتم‌های جدید، به مخاطبان اجازه می‌داد که بازی را با در اختیار داشتن تمامی توانایی‌ها و آیتم‌هایشان، از نو آغاز کنند و در عوض با دشمنانی به مراتب قدرتمندتر که حتی سبک مبارزه جدیدی هم داشتند رو به رو شوند.

هنوز مشخص نیست که استدیو اینسامنیاک چه نقشه‌ای برای بخش New Game Plus بازی Marvel’s Spider-Man در نظر دارد، ولی به نظر می‌رسد که ایجاد چالش‌ و محتوای جدید از مهم‌ترین اهداف آن‌ها باشد. اما موضوع بدیهی این است که اگر، تجربه ابتدایی‌تان از بازی Spider-Man آسان به نظر می‌رسید،‌حالا می‌توانید بدون دردسرهای بیشتر، با دشمنانی بسیار قدرتمندتر مواجه شوید و مهارت‌هایتان را به چالش بکشید. چرا که بخش New Game Plus بدون شک تجربه‌ای جدید از بازی را به ارمغان خواهد آورد.

خبر وجود یک آپدیت که بخش New Game Plus  را به بازی اضافه می‌کند در حالی منتشر شد که بازی Spider-Man رکورد سریع‌ترین فروش در انگلستان را از آن خود کرده و به نظر می‌رسد که بازی Spider-Man با وجود انتشار آپدیت جدید،‌ به روند بسیار خوبش در زمینه فروش ادامه خواهد داد.


برچسب ها: بازی Spider-Man

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

تریلر جدید بازی Spider-Man منتشر شد

سونی در هفته گیم پاریس، تریلر جدیدی از بازی به شدت مورد انتظار Spider-Man منتشر کرد. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 09 آبان 1396

اطلاعات تازه ای از Spider-Man منتشر شد

در جریان یک لایو استریم، استودیو Insomniac Games اطلاعاتی از این بازی منتشر کرد.

حسام افرومند - 15 آبان 1396

تریلر فیلم Spider-Man: Homecoming

تام هلند در نقش مرد عکبوتی. فیلمی با کارگردانی جان واتس. در ادامه با ما همراه باشید.

حسام افرومند - 12 مهر 1396


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Spider-Man
(بازی خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب