Quantcast
لوکتو | تولید فیلم The Conjuring 3 در سال ۲۰۱۹ آغاز می شود
ورود عضویت

تولید فیلم The Conjuring 3 در سال ۲۰۱۹ آغاز می شود

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 21 شهریور 1397
تولید فیلم The Conjuring 3 در سال ۲۰۱۹ آغاز می شود

براساس گفته‌های پیتر سافران (Peter Safran) تهیه کننده مجموعه فیلم‌های The Conjuring  در مصاحبه با وبسایت Cinemablend به نظر می‌رسد که در سال آینده با شروع فیلمبرداری فیلم سوم این سری، شخصیت‌های اد و لورین وارن پرونده ماورایی و ترسناک دیگری را باید تجربه و حل کنند. سافران افزود که هنوز کارگردان مشخصی برای این اثر درنظر گرفته نشده است اما فیلمنامه آن اکنون در دست نگارش است و به احتمال بسیار زیاد این فیلم در سال ۲۰۲۰ اکران می‌شود. البته در این بین، دنیای این سری با ساخت اسپین آف‌های مختلف از جمله فیلم بدون عنوان Annabelle 3 که برای اکران در تابستان آینده برنامه ریزی شده است، همچنان در حال گسترش است؛ عنوان این فیلم براساس شایعات Nightmare at the Musem خواهد بود و در مورد زمانی است که وارن‌ها این عروسک شیطانی را برای اولین بار در مجموعه آیتم‌ها و اشیای نفرین شده خود قرار می‌دهند. گری دوبرمن (Gary Dauberman) نویسنده فیلمنامه فیلم‌های Annabelle، Annabelle: Creation و The Nun نگارش فیلمنامه و کارگردانی فیلم سوم از سری آنابل را برعهده خواهد داشت. دوبرمن اخیرا اعلام کرد که فیلمبرداری این فیلم از اواسط ماه اکتبر آغاز خواهد شد.
کمپانی وارنر برادرز در اوایل سال ۲۰۱۷ به ساخت فیلم The Conjuring 3 چراغ سبز نشان داد و دیویس لزلی جانسون (Davis Leslie Johnson) نویسنده فیلم دوم این مجموعه را به عنوان نویسنده فیلم سوم نیز معرفی کرد. جزییات داستانی این فیلم نیز هنوز اعلام نشده است اما احتمالا داستان آن پس از اتفاقات فیلم دوم این مجموعه رخ دهد.
علاوه بر این باید ذکر کنیم که در طی سال جاری، با توجه به حضور جیمز وان (James Wan) کارگردان دو فیلم ابتدایی مجموعه The Conjuring در پروژه فیلم مورد انتظار Aquaman به عنوان کارگردان و احتمال شروع مراحل فیلمبرداری فیلم The Conjuring 3 در سال ۲۰۱۸، گفته‌ می‌شد که وی در برنامه کاری‌اش زمان خالی و مناسبی را برای ساخت این فیلم ندارد اما اکنون با توجه به شروع فیلمبرداری این فیلم در سال ۲۰۱۹ امیدها برای بازگشت گان بسیار زیاد شده است. حال سوالی که وجود دارد این است که آیا او برای ساخت فیلم سوم بازخواهد گشت یا خیر؟


برچسب ها: The Conjuring 3

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

تیلدا سویینتون به فیلم جدید وز اندرسون پیوست

تیلدا سویینتون و وز اندرسون در پروژه جدید و بدون عنوان دیگری با یکدیگر هم تیمی می‌شوند. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 27 آبان 1397

نامزدهای جوایز بهترین فیلم های مستقل اسپیریت معرفی شدند

شب گذشته، نامزدهای جوایز بهترین فیلم‌های مستقل که با نام Spirit Awards شناخته می‌شود، معرفی شدند. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 26 آبان 1397

استودیوی مارول خط زمانی فیلم های دنیای سینمایی مارول را منتشر کرد

استودیوی مارول از خط زمانی تمام فیلمهای دنیای سینمایی مارول رونمایی کرد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 28 آبان 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب