Quantcast
لوکتو | شورانر سریال The Witcher به دلیل نظر های منفی طرفداران از توییتر خارج شد
ورود عضویت

شورانر سریال The Witcher به دلیل نظر های منفی طرفداران از توییتر خارج شد

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 21 شهریور 1397
شورانر سریال The Witcher به دلیل نظر های منفی طرفداران از توییتر خارج شد

شورانر سریال The Withcer محصول جدید شبکه نتفلیکس به‌تازگی اعلام کرد که با توجه به واکنش‌‌های شدید و منفی طرفداران در مورد جزییات انتخاب بازیگر مناسب برای شخصیت سیری، قصد دارد تا برای مدتی از شبکه اجتماعی توییتر خارج شود. لائورن اس. هیسریک (Lauren S. Hissrich) با بیان این نکته که با خروج از توییتر می‌تواند وقت بیشتری را صرف نوشتن و تکمیل فیلمنامه این سریال بکند، برای مدتی با طرفداران خداحافظی کرد.
زمان تعطیلات توییتر فرا رسیده است. عشقی که در اینجا وجود دارد فوق العاده است و تنفر و نفرت آن نیز روشن و مشخص است اما من باید کمتر بخوانم و بیشتر بنویسم، در غیر این صورت کار به پایان نخواهد رسید. به زودی با بینش بیشتر و دست پر بازخواهم گشت. با یکدیگر مهربان و خوب باشید.
هیسریک پس از اعلام خبر تاییده نشده‌ای که اذعان داشت تهیه کننده این سریال به دنبال یک بازیگر سیاه‌پوست برای نقش سیری است با کامنت‌های منفی در شبکه‌های اجتماعی به ویژه توییتر گرفتار شد. در هفته جاری نیز هیسریک به این نکته که او هیچ نظری را در هنگام انتخاب بازیگر مناسب برای نقش گرالت تا زمان انتخاب شدن هنری کویل (Henry Cavil) منتشر نکرده است، اشاره کرد و افزود که او هیچ بحثی را در مورد گزینش بازیگر نقش سیری نیز تا زمان مشخص شدن بازیگر آن انجام نخواهد داد. همچنین به دنبال شایعات موجود پیرامون انتخاب بازیگر شخصیت سیری، برخی از طرفداران اعلام کرده‌اند که این سریال را تحریم خواهند کرد که هیسریک در پاسخ به آنها گفته است: 
چگونه یک نفر می‌خواهد سریالی را تحریم کند که هنوز وجود ندارد؟ [علت آن] یک شخص است که هنوز برای بازی در این سریال انتخاب نشده است؟ یا در پاسخ به نویسنده‌ای است که هیچ نظری را ارائه نکرده است؟ من فکر می‌کنم که ما رسما دیوانه شده‌ایم. هیسریک در پایان گفت که از نظر او افرادی که نظرات منفی خود را اعلام می‌کنند طرفدارانی پرشور با نظراتی واقعا قوی هستند.
سریال The Witcher همانند سری بازی‌های ویدیویی آن که توسط استودیوی CD Projekt Red ساخته شده است، براساس رمان‌های آندری ساپکووسکی (Andrzej Sapkowski) ساخته می‌شود و در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۱۹ از شبکه نتفلیکس پخش خواهد شد.


برچسب ها: The Witcher

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

جیمز ولک به سریال Watchmen پیوست

جیمز ولک برای بازی در یک نقش مهم به سریال Watchmen پیوست. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 16 آبان 1397

بازیگر نقش تریس مریگلد در سریال The Witcher مشخص شد

آنا شافر ایفاگر نقش تریس مریگلد در سریال مورد انتظار The Witcher خواهد بود. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 12 آبان 1397

سریال مستقل شخصیت های Falcon و Winter Soldier ساخته خواهد شد

پس از اعلام ساخته شدن دو سریال مستقل شخصیت‌های لوکی و اسکارلت ویچ، امروز ساخت سریال مشترک شخصیت‌های فالکون و وینتر سولجر برای سرویس استریم دیزنی تایید شد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 10 آبان 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب