Quantcast
لوکتو | هنری کاویل با سوپرمن خداحافظی می کند؟
ورود عضویت

هنری کاویل با سوپرمن خداحافظی می کند؟

توسط رامتین کاظمی در تاریخ 21 شهریور 1397
هنری کاویل با سوپرمن خداحافظی می کند؟

بنا به گزارش هالیوود ریپورتر، هنری کاویل (Henry Cavill) به زودی با دنیای توسعه‌یافته DC (یا DCEU) و نقش سوپرمن خداحافظی خواهد کرد.

پس از عدم موفقیت فیلم Justice League، دنیای توسعه‌یافته DC در حال گذراندن تغییراتی بنیادی است و از جمله این تغییرات، کنار گذاشتن سوپرمن است. منبعی از استودیو برادران وارنر به هالیوود ریپورتر خبر داده که این استودیو تصمیم دارد تا به جای ساخت فیلم دیگری با محوریت مرد آهنین، فیلمی درباره سوپرگرل (Supergirl) به عنوان یک ابرقهرمان نوجوان بسازد. با ساخت چنین فیلمی، DCEU به طور کامل خط داستانی کلارک کنت/سوپرمن را نادیده خواهد گرفت و داستانی اریجینال بدون درنظرگرفتن هنری کاویل در نقش سوپرمن ارائه می‌شود.

 

البته، ساخت فیلم سوپرگرل به معنای فراموش‌شدن سوپرمن توسط برادران وارنر نیست، اما ظاهرا این استودیو در حال حاضر قصد ساخت فیلم سوپرمن دیگری را ندارد و هنگامی که دوباره به سراغ سوپرمن می‌رود، بازیگر آن باید تغییر کند، موضوعی که ظاهرا چندان برای هنری کاویل اهمیت ندارد.

 

کویل به دفعات از DCEU انتقاد کرده است. بازیگر انگلیسی نقش سوپرمن بارها اظهار کرده که دنیای توسعه‌یافته DC نیاز به تغییراتی اساسی دارد و علیرغم موفقیت‌های تجاری، از نظر هنری یک پروژه شکست‌خورده برای برادران وارنر است.

 

او در مصاحبه‌ای با مجله Rake گفت: «ما می‌توانیم با تعریف داستان‌ها به شیوه صحیح آغاز کنیم. بهتر است به عقب بازگردیم و اشتباهات خود را جبران کنیم. فیلم Wonder Woman قدم مثبتی در این جهت بود.» هنری کاویل به تازگی بازی در سریال The Witcher را پذیرفته است و به نظر می‌رسد بازی در نقش گرالت از ریویا برای او بسیار مهم‌تر از بازی در نقش سوپرمن است.

Batman v Superman

خبر جدایی هنری کاویل از دنیای سینمایی DC، باعث شده تا شایعه جدایی بن افلک (Ben Affleck) به عنوان بتمن از این فرانچایز سینمایی نیز بیشتر از همیشه قوت بگیرد و به احتمال بسیار زیاد شاهد معرفی بازیگر جدیدی برای فیلم The Batman به کارگردانی مت ریوز (Matt Reeves) خواهیم.

 

خروج هنری کاویل و بن افلک که در چند سال گذشته، پرچمداران و چهره‌های اصلی DCEU بودند، قطعا تأثیر زیادی روی این فرانچایز خواهد گذاشت. استودیو برادران وارنر، هنوز به این گزارش هالیوود ریپورتر واکنشی نشان نداده است.


برچسب ها: Justice League - DCEU

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

فروش ۲۵۰ میلیون دلاری فیلم Aquaman قبل از اکران در آمریکا

به نظر می‌رسد که دومینو شکست‌های پی در پی DC به آخرین قطعه خود رسیده است. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 28 آذر 1397

فیلم Venom 2 ساخته خواهد شد

جف پینکر یکی از نویسندگان فیلمنامه فیلم Venom، از ساخت قسمت دوم آن خبر داد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 22 آذر 1397

اسکات دریکسون برای کارگردانی دنباله Doctor Strange بازخواهد گشت

بازگشت اسکات دریکسون برای ساخت دنباله فیلم Doctor Strange تایید شد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 21 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب