Quantcast
لوکتو | مایکل بی جوردن نقش سوپرمن را ایفا خواهد کرد؟
ورود عضویت

مایکل بی جوردن نقش سوپرمن را ایفا خواهد کرد؟

توسط رامتین کاظمی در تاریخ 21 شهریور 1397
مایکل بی جوردن نقش سوپرمن را ایفا خواهد کرد؟

هنوز ساعتی از خبر کنار کشیدن هنری کاویل از بازی در نقش سوپرمن نگذشته که شایعاتی درباره بازیگر بعدی این نقش شنیده می‌شود. بنا به این شایعات، مایکل بی جوردن (Michael B. Jordan) از گزینه‌های اصلی بازی در نقش کلارک کنت/سوپرمن خواهد بود.

 

به گزارش Deadline، استودیو برادران وارنر با کنار گذاشتن هنری کاویل و بن افلک، قصد دارد تا دنیای توسعه‌یافته DC را به مسیر جدیدی هدایت کند. یکی از تصمیمات این استودیو، انتخاب یک بازیگر سیاه‌پوست به عنوان سوپرمن است و انتخاب اصلی آن‌ها، مایکل بی جوردن است.

 

البته، همان‌طور که هالیوود ریپورتر گزارش داد، فیلم بعدی سوپرمن در آینده نزدیک رخ نخواهد داد و این استودیو تمرکز خود را روی فیلم‌های جدید خود، از جمله قسمت دوم Wonder Woman، Shazam و Supergirl گذاشته است و در حال حاضر، به نظر می‌رسد که پیوستن جوردن به DCEU شایعه‌ای بیش نباشد اما جدا شدن هنری کاویل و بن افلک از این فرانچایز تقریبا قطعی است.

 

جوردن با بازی در فیلم Fruitvale Station دیده شد و با بازی در فیلم Creed مورد توجه دوستداران سینما قرار گرفت. او در فیلم Fantastic Four نیز ایفای نقش کرده است اما بازی او در فیلم Black Panther به نقش اریک کیلمانگر به شدت مورد توجه قرار گرفت؛ به گونه‌ای که دیزنی قصد دارد تا او را به عنوان بهترین بازیگر نقش مکمل مرد به آکادمی اسکار معرفی کند.

Black Panther

ساعتی پیش بود که هالیوود ریپورتر اعلام کرد که هنری کاویل، پس از به نتیجه رسیدن مذاکرات او برای ایفای نقشی گذرا در فیلم Shazam! و البته بازی در سریال The Witcher دیگر در نقش سوپرمن بازی نخواهد کرد. به تازگی مشخص شده که جایگزینی او، در واقع تصمیم برادران وارنر بوده و او به شکل غیررسمی از این فرانچایز اخراج شده است. او سه بار در نقش سوپرمن در DCEU ایفای نقش کرد که هر سه فیلم با واکنش‌های منفی منتقدان مواجه شدند، مسئله‌ای که بیش از همه باعث ناامیدی هنری کاویل شده بود.

 

از DCEU به زودی فیلم Aquaman در تاریخ 21 دسامبر اکران خواهد شد. Wonder Woman 1984، Shazam، Cyborg و Green Lantern Corps از دیگر فیلم‌های این فرانچایز هستند که تا سال 2020 اکران می‌شوند.


برچسب ها: DCEU

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

فروش ۲۵۰ میلیون دلاری فیلم Aquaman قبل از اکران در آمریکا

به نظر می‌رسد که دومینو شکست‌های پی در پی DC به آخرین قطعه خود رسیده است. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 28 آذر 1397

فیلم Venom 2 ساخته خواهد شد

جف پینکر یکی از نویسندگان فیلمنامه فیلم Venom، از ساخت قسمت دوم آن خبر داد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 22 آذر 1397

اسکات دریکسون برای کارگردانی دنباله Doctor Strange بازخواهد گشت

بازگشت اسکات دریکسون برای ساخت دنباله فیلم Doctor Strange تایید شد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 21 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب