Quantcast
لوکتو | بن افلک از بازی در نقش بتمن خداحافظی کرد
ورود عضویت

بن افلک از بازی در نقش بتمن خداحافظی کرد

توسط رامتین کاظمی در تاریخ 21 شهریور 1397
بن افلک از بازی در نقش بتمن خداحافظی کرد

تغییرات اساسی دنیای توسعه‌یافته DC (DCEU) تمامی ندارد! پس از خبر خروج هنری کاویل از این فرانچایز و کنار گذاشته‌شدن سوپرمن، ظاهرا بن افلک، ستاره بعدی است که با این فرانچایز نسبتا ناموفق خداحافظی می‌کند.

 

ساعاتی پیش، هالیوود ریپورتر گزارش داد که هنری کاویل از بازی در نقش سوپرمن در DCEU کناره‌گیری کرده است و علاوه بر اینکه در فیلم Shazam! حضور نخواهد داشت، فیلم دیگری نیز بر اساس سوپرمن ساخته نخواهد شد.

 

علیرغم اینکه مدت‌هاست شایعه جدایی بن افلک از DCEU به گوش می‌رسد، اما ظاهرا خروج کاویل باعث شده تا افلک نیز تصمیم قطعی درباره آینده خود بگیرد. به گزارش هالیوود ریپورتر، افلک در فیلم The Batman به کارگردانی مت ریوز (Matt Reeves) بازی نخواهد کرد. از جمله گزینه‌های برادران وارنر به عنوان جایگزین بن افلک، می‌توان به کیت هرینگتون (Kit Harrington) ستاره سریال Game of Thrones اشاره کرد.

شایعه جدایی افلک از DCEU پس از اعلام کناره‌گیری او از کارگردانی فیلم The Batman آغاز شد. بعد از استخدام مت ریوز به عنوان کارگردان، بسیاری معتقد بودند که افلک به زودی از DCEU جدا خواهد شد و مت ریوز نیز به دنبال بازیگر جدیدی برای ایفای نقش بتمن است. مارک هیوز، نویسنده وبسایت فوربس مدت‌ها پیش به این شایعه دامن زده بود. او اظهار کرد که اگرچه هنوز خروج افلک قطعی نیست، اما به زودی این اتفاق خواهد افتاد.

 

برادران وارنر، به تازگی تصمیم گرفته تا DCEU را متحول کرده و آن را در مسیر جدیدی پیش ببرد و قدم‌های اول، قطع همکاری با هنری کاویل و بن افلک هستند. باید منتظر بمانیم و ببینیم که چه آینده‌ای در انتظار DCEU است.


برچسب ها: DCEU - The Batman

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

حضور احتمالی ایوان مک گرگور در نقش بلک ماسک در فیلم Birds of Prey

مذاکرات با ایوان مک گرگور برای بازی در فیلم Birds of Prey آغاز شده است. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 19 آبان 1397

فیلم سینمایی Breaking Bad ساخته می شود

فیلم سینمایی Greenbrier، همان فیلم سینمایی سریال Breaking Bad است! با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 16 آبان 1397

استن لی در 95 سالگی درگذشت

استن لی (Stan Lee)، نویسنده و ویرایشگر افسانه‌ای کامیک‌بوک، در سن 95 سادگی درگذشت. با لوکتو همراه باشید.

میثم عبداللهی پور - 21 آبان 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب