Quantcast
لوکتو | بن افلک از بازی در نقش بتمن خداحافظی کرد
ورود عضویت

بن افلک از بازی در نقش بتمن خداحافظی کرد

توسط رامتین کاظمی در تاریخ 21 شهریور 1397
بن افلک از بازی در نقش بتمن خداحافظی کرد

تغییرات اساسی دنیای توسعه‌یافته DC (DCEU) تمامی ندارد! پس از خبر خروج هنری کاویل از این فرانچایز و کنار گذاشته‌شدن سوپرمن، ظاهرا بن افلک، ستاره بعدی است که با این فرانچایز نسبتا ناموفق خداحافظی می‌کند.

 

ساعاتی پیش، هالیوود ریپورتر گزارش داد که هنری کاویل از بازی در نقش سوپرمن در DCEU کناره‌گیری کرده است و علاوه بر اینکه در فیلم Shazam! حضور نخواهد داشت، فیلم دیگری نیز بر اساس سوپرمن ساخته نخواهد شد.

 

علیرغم اینکه مدت‌هاست شایعه جدایی بن افلک از DCEU به گوش می‌رسد، اما ظاهرا خروج کاویل باعث شده تا افلک نیز تصمیم قطعی درباره آینده خود بگیرد. به گزارش هالیوود ریپورتر، افلک در فیلم The Batman به کارگردانی مت ریوز (Matt Reeves) بازی نخواهد کرد. از جمله گزینه‌های برادران وارنر به عنوان جایگزین بن افلک، می‌توان به کیت هرینگتون (Kit Harrington) ستاره سریال Game of Thrones اشاره کرد.

شایعه جدایی افلک از DCEU پس از اعلام کناره‌گیری او از کارگردانی فیلم The Batman آغاز شد. بعد از استخدام مت ریوز به عنوان کارگردان، بسیاری معتقد بودند که افلک به زودی از DCEU جدا خواهد شد و مت ریوز نیز به دنبال بازیگر جدیدی برای ایفای نقش بتمن است. مارک هیوز، نویسنده وبسایت فوربس مدت‌ها پیش به این شایعه دامن زده بود. او اظهار کرد که اگرچه هنوز خروج افلک قطعی نیست، اما به زودی این اتفاق خواهد افتاد.

 

برادران وارنر، به تازگی تصمیم گرفته تا DCEU را متحول کرده و آن را در مسیر جدیدی پیش ببرد و قدم‌های اول، قطع همکاری با هنری کاویل و بن افلک هستند. باید منتظر بمانیم و ببینیم که چه آینده‌ای در انتظار DCEU است.


برچسب ها: DCEU - The Batman

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

هنری کویل نقش سوپرمن را ترک نکرده است

طبق اعلام نماینده و مدیر برنامه‌های هنری کویل، وی هنوز از نقش سوپرمن در دنیای دی سی خارج نشده است. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 25 شهریور 1397

لیست کامل بازیگران فیلم Joker منتشر شد

با شروع فیلمبرداری فیلم Joker، کمپانی وارنر برادرز لیست کامل بازیگران این فیلم را منتشر کرد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 27 شهریور 1397

فیلم The Predator صدرنشین باکس آفیس شد

فیلم The Predator در اولین آخر هفته اکران در صدر جدول باکس آفیس قرار گرفت. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 25 شهریور 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب