Quantcast
لوکتو | بیانیه رسمی کمپانی برادران وارنر در مورد آینده هنری کویل و سوپرمن
ورود عضویت

بیانیه رسمی کمپانی برادران وارنر در مورد آینده هنری کویل و سوپرمن

توسط هومن طیارزاده در تاریخ 21 شهریور 1397
بیانیه رسمی کمپانی برادران وارنر در مورد آینده هنری کویل و سوپرمن

صبح چهارشنبه خبری داغ مبنی بر خروج هنری کویل (Henry Kavil) از ادامه بازی در نقش سوپرمن در دنیای سینمایی DC در اینترنت پخش شد. حالا بالاخره کمپانی برادران وارنر سکوتش را شکسته است و بیانیه‌ای رسمی در این مورد منتشر کرده است.

وبسایت THR که منبع اولیه این خبر بود، چند ساعت پس از انتشار گزارش اصلی مطلبش را به‌روز کرد و بیانیه‌ای از سمت این استودیو به آن اضافه کرد که البته این بیانیه کاری به جز ایجاد سوالات و ابهامات بیشتر نمی‌کند.

بیانیه‌ای که یکی از سخنگویان کمپانی برادران وارنر منتشر کرده می‌گوید: «با این که هیچگونه تصمیمی در مورد هرگونه فیلم سوپرمنی که بخواهد در آینده ساخته شود گرفته نشده است، ما همیشه احترام زیادی برای هنری کویل قائل بوده‌ایم و رابطه عالی‌ای با او داشته‌ایم، و در این موضوع هیچ تغییری رخ نداده است.»

متاسفانه این بیانیه مسئله را روشن تر نمی‌کند زیرا می‌توان از آن برداشت‌های متفاوتی کرد. این ممکن است به سادگی به عنوان یک خداحافظی مودبانه و با احترام از طرف برادران وارنر به هنری کویل برداشت شود. ولی وقتی که این بیانیه را در کنار توئیت مرموزی که دنی گارسیا (Dany Garcia)، منیجر کویل، منتشر کرده بگذاریم، ممکن است به این نتیجه برسیم که این گزارش کمی زود منتشر شده و شاید سوپرمن هنوز هم به پایان خود نرسیده باشد.توئیت دنی گارسیا
 

چیزی که این بیانیه واضحا اعلام می‌کند این است که هنوز «هیچ تصمیمی» پیرامون پروژه بعدی سوپرمن گرفته نشده است، ولی چیزی که نمی‌توان فهمید این است که آیا منظور کمپانی برادران وارنر کلیت کاراکتر سوپرمن است، یا شخص هنری کویل. در هر صورت هیچ گونه تایید رسمی‌ای در مورد سرنوشت سوپرمن کویل داده نشد.

در توئیت گارسیا، او به طرفداران گفت که «آرام باشند» و «شنل [سوپرمن] هنوز در کمد او است.» آیا این‌ها به معنی این است که کمپانی برادران وارنر و کویل هنوز در حال مذاکره برای همکاری بعدیشان هستند؟ یا این که طرفین دعوا صرفا می‌خواهند یک جدایی دوستانه داشته باشند؟

اگر بخواهیم صادق باشیم، نمی‌توان گفت که دقیقا چه اتفاقی دارد می‌افتد، و احتمالا تا وقتی که خود کویل یا کمپانی برادران وارنر یک پاسخ قطعی بدهند هم نخواهیم دانست چه اتفاقی دارد می‌افتد.

به نظر شما آینده هنری کویل و سوپرمن چکونه خواهد بود؟ پیش‌بینی‌هایتان را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید!


برچسب ها: Justice League - DCEU - Superman

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

جاس ودون چه نقشی در ساخت فیلم Justice League داشته است؟

تهیه کننده فیلم Justice League، از نقش و تأثیر جاس ودون در فیلم می‌گوید. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 24 آبان 1396

فیلم Masters Of Universe توسط دیوید گویر کارگردانی خواهد شد

پس از جدایی کارگردان قبلی فیلم Masters Of Universe، احتمالا کارگردانی فیلم جدید سونی پیکچرز به دستان دیوید گویر سپرده خواهد شد. با لوکتو همراه باشید.

احمدرضا آوار - 11 آذر 1396

زک اشنایدر از فیلم جدید خود رونمایی کرد

زک اشناید فیلم The Fountainhead را به عنوان پروژه بعدی خود معرفی کرد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 09 خرداد 1397


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Justice League
(فیلم خارجی)
دنبال کنید
Batman v Superman: Dawn of Justice
(فیلم خارجی)
دنبال کنید
Man of Steel
(فیلم خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب