Quantcast
لوکتو | سریال تلویزیونی Alan Wake ساخته خواهد شد
ورود عضویت

سریال تلویزیونی Alan Wake ساخته خواهد شد

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 23 شهریور 1397
سریال تلویزیونی Alan Wake ساخته خواهد شد

بازی محبوب Alan Wake که بسیاری از آثار سینمایی از جمله سریالها در روند ساخت خود از آن الهام گرفتهاند، قرار است تا سریال مخصوص و اقتباسی خود را داشته باشد. پیتر کالووی (Peter Calloway) هم اکنون برای حضور به عنوان شورانر و نویسنده فیلمنامه این سریال قرارداد خود را امضا کرده است؛ از فعالیتهای کالووی میتوان به حضور او به عنوان تهیه کننده اجرایی و نویسنده فیلمنامه برخی از قسمتهای سریال فوق العاده عجیب و غریب The Legion اشاره کرد.

 

علاوه بر کالووی، حضور سم لیک (Sam Lake) نویسنده بازی Alan Wake نیز به عنوان تهیه کننده اجرایی در پروژه این سریال تایید شده است. توماس هارلان (Thomas Harlan) مدیرعامل کمپانی Contradiction Films که تهیه و تولید این سریال را برعهده دارد، در گفت و گو با وبسایت ورایتی اعلام کرد که سم لیک نقش بزرگی را در این سریال خواهد داشت و این سریال نیز همانند بازی ویدیویی Alan Wake، فرزند او خواهد بود.

 

سم لیک نیز در بیانیه زیر توضیحاتی را در مورد داستان و اتفاقات این سریال و همچنین امکان ساخت دنباله این بازی محبوب منتشر کرده است:

 داستان بازی اصلی نقطه شروع سریال خواهد بود، درست مانند دانهای که در داستان بزرگتری رشد میکند. ما این دنیای تاریک و دیوانه را گسترش خواهیم داد و بسیار عمیقتر در جنبههای مختلف آن در مقایسه با بازی Alan Wake غوطهور خواهیم شد. در مورد ساخت دنبالهای برای این بازی نیز باید بگویم که در این لحظه، خبری از بازیهای جدید Alan Wake نیست و همانند قبل تنها امیدواریم که با فرا رسیدن زمان مناسب، این اتفاق رخ دهد.


برچسب ها:

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

مایکروسافت دو استودیو Obsidian Entertainment و inXile Entertainment را خرید

کمپانی مایکروسافت از خرید سهام دو استودیو Obsidian Entertainment و inXile Entertainment خبر داد. با لوکتو همراه باشید

اشکان عظیمی - 20 آبان 1397

آینده فرانچایز Mass Effect روشن خواهد بود

بار دیگر به روز N7 رسیدیم و شاهد گذر این روز مهم بدون هیچگونه خبر مهم و یا معرفی یک بازی جدید با عنوان مس افکت بودیم. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 20 آبان 1397

بازی Death Stranding احتمالا وارد مرحله تدوین شده است

براساس گفته‌های جدید هیدئو کوجیما و تروی بیکر یکی از گویندگان بازی Death Stranding، احتمالا این عنوان وارد مرحله تدوین شده است. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 19 آبان 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب