Quantcast
لوکتو | سریال تلویزیونی Alan Wake ساخته خواهد شد
ورود عضویت

سریال تلویزیونی Alan Wake ساخته خواهد شد

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 23 شهریور 1397
سریال تلویزیونی Alan Wake ساخته خواهد شد

بازی محبوب Alan Wake که بسیاری از آثار سینمایی از جمله سریالها در روند ساخت خود از آن الهام گرفتهاند، قرار است تا سریال مخصوص و اقتباسی خود را داشته باشد. پیتر کالووی (Peter Calloway) هم اکنون برای حضور به عنوان شورانر و نویسنده فیلمنامه این سریال قرارداد خود را امضا کرده است؛ از فعالیتهای کالووی میتوان به حضور او به عنوان تهیه کننده اجرایی و نویسنده فیلمنامه برخی از قسمتهای سریال فوق العاده عجیب و غریب The Legion اشاره کرد.

 

علاوه بر کالووی، حضور سم لیک (Sam Lake) نویسنده بازی Alan Wake نیز به عنوان تهیه کننده اجرایی در پروژه این سریال تایید شده است. توماس هارلان (Thomas Harlan) مدیرعامل کمپانی Contradiction Films که تهیه و تولید این سریال را برعهده دارد، در گفت و گو با وبسایت ورایتی اعلام کرد که سم لیک نقش بزرگی را در این سریال خواهد داشت و این سریال نیز همانند بازی ویدیویی Alan Wake، فرزند او خواهد بود.

 

سم لیک نیز در بیانیه زیر توضیحاتی را در مورد داستان و اتفاقات این سریال و همچنین امکان ساخت دنباله این بازی محبوب منتشر کرده است:

 داستان بازی اصلی نقطه شروع سریال خواهد بود، درست مانند دانهای که در داستان بزرگتری رشد میکند. ما این دنیای تاریک و دیوانه را گسترش خواهیم داد و بسیار عمیقتر در جنبههای مختلف آن در مقایسه با بازی Alan Wake غوطهور خواهیم شد. در مورد ساخت دنبالهای برای این بازی نیز باید بگویم که در این لحظه، خبری از بازیهای جدید Alan Wake نیست و همانند قبل تنها امیدواریم که با فرا رسیدن زمان مناسب، این اتفاق رخ دهد.


برچسب ها:

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

بازی Warframe برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد

بازی محبوب و رایگان Warframe در ماه نوامبر برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه می‌شود. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 25 شهریور 1397

فهرست ۱۰۰ بازیکن برتر بازی FIFA 19 منتشر شد

شرکت EA Sports فهرست ۱۰۰ بازیکن برتر در بازی FIFA 19 را منتشر کرد. با لوکتو همراه باشید.

حسام افرومند - 25 شهریور 1397

بازی Wolfenstein 3 ساخته خواهد شد

پیت هاینز مسئول بخش بازاریابی استودیوی Bethesda ساخت بازی Wolfenstein 3 را تایید کرد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 24 شهریور 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب