Quantcast
لوکتو | سریال تلویزیونی Alan Wake ساخته خواهد شد
ورود عضویت

سریال تلویزیونی Alan Wake ساخته خواهد شد

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 23 شهریور 1397
سریال تلویزیونی Alan Wake ساخته خواهد شد

بازی محبوب Alan Wake که بسیاری از آثار سینمایی از جمله سریالها در روند ساخت خود از آن الهام گرفتهاند، قرار است تا سریال مخصوص و اقتباسی خود را داشته باشد. پیتر کالووی (Peter Calloway) هم اکنون برای حضور به عنوان شورانر و نویسنده فیلمنامه این سریال قرارداد خود را امضا کرده است؛ از فعالیتهای کالووی میتوان به حضور او به عنوان تهیه کننده اجرایی و نویسنده فیلمنامه برخی از قسمتهای سریال فوق العاده عجیب و غریب The Legion اشاره کرد.

 

علاوه بر کالووی، حضور سم لیک (Sam Lake) نویسنده بازی Alan Wake نیز به عنوان تهیه کننده اجرایی در پروژه این سریال تایید شده است. توماس هارلان (Thomas Harlan) مدیرعامل کمپانی Contradiction Films که تهیه و تولید این سریال را برعهده دارد، در گفت و گو با وبسایت ورایتی اعلام کرد که سم لیک نقش بزرگی را در این سریال خواهد داشت و این سریال نیز همانند بازی ویدیویی Alan Wake، فرزند او خواهد بود.

 

سم لیک نیز در بیانیه زیر توضیحاتی را در مورد داستان و اتفاقات این سریال و همچنین امکان ساخت دنباله این بازی محبوب منتشر کرده است:

 داستان بازی اصلی نقطه شروع سریال خواهد بود، درست مانند دانهای که در داستان بزرگتری رشد میکند. ما این دنیای تاریک و دیوانه را گسترش خواهیم داد و بسیار عمیقتر در جنبههای مختلف آن در مقایسه با بازی Alan Wake غوطهور خواهیم شد. در مورد ساخت دنبالهای برای این بازی نیز باید بگویم که در این لحظه، خبری از بازیهای جدید Alan Wake نیست و همانند قبل تنها امیدواریم که با فرا رسیدن زمان مناسب، این اتفاق رخ دهد.


برچسب ها:

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

هم اکنون می توانید بازی Dying Light: Bad Blood را در استیم تجربه کنید

بازی Dying Light: Bad Blood که در سبک Battle Royal ساخته شده است؛ از امروز در استیم قابل تجربه است. با لوکتو برای کسب اطلاعات تکمیلی همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 25 شهریور 1397

چالش های هفته دهم (فصل پنجم) بازی Fortnite

سرانجام هفته پایانی چالش‌های هفتگی بازی Fortnite فرا رسید. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 25 شهریور 1397

ماموریت‌ های جانبی بازی Cyberpunk 2077 داستان پیچیده و کاملی خواهند داشت

با توجه به اطلاعات جدید، سازندگان ازی Cyberpunk 2077 می‌خواهند ماموریت‌های جانبی بازی داستان‌هایی کامل و با پیچیدگی کافی داشته باشند. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 شهریور 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب