Quantcast
لوکتو | سریال تلویزیونی Alan Wake ساخته خواهد شد
ورود عضویت

سریال تلویزیونی Alan Wake ساخته خواهد شد

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 23 شهریور 1397
سریال تلویزیونی Alan Wake ساخته خواهد شد

بازی محبوب Alan Wake که بسیاری از آثار سینمایی از جمله سریالها در روند ساخت خود از آن الهام گرفتهاند، قرار است تا سریال مخصوص و اقتباسی خود را داشته باشد. پیتر کالووی (Peter Calloway) هم اکنون برای حضور به عنوان شورانر و نویسنده فیلمنامه این سریال قرارداد خود را امضا کرده است؛ از فعالیتهای کالووی میتوان به حضور او به عنوان تهیه کننده اجرایی و نویسنده فیلمنامه برخی از قسمتهای سریال فوق العاده عجیب و غریب The Legion اشاره کرد.

 

علاوه بر کالووی، حضور سم لیک (Sam Lake) نویسنده بازی Alan Wake نیز به عنوان تهیه کننده اجرایی در پروژه این سریال تایید شده است. توماس هارلان (Thomas Harlan) مدیرعامل کمپانی Contradiction Films که تهیه و تولید این سریال را برعهده دارد، در گفت و گو با وبسایت ورایتی اعلام کرد که سم لیک نقش بزرگی را در این سریال خواهد داشت و این سریال نیز همانند بازی ویدیویی Alan Wake، فرزند او خواهد بود.

 

سم لیک نیز در بیانیه زیر توضیحاتی را در مورد داستان و اتفاقات این سریال و همچنین امکان ساخت دنباله این بازی محبوب منتشر کرده است:

 داستان بازی اصلی نقطه شروع سریال خواهد بود، درست مانند دانهای که در داستان بزرگتری رشد میکند. ما این دنیای تاریک و دیوانه را گسترش خواهیم داد و بسیار عمیقتر در جنبههای مختلف آن در مقایسه با بازی Alan Wake غوطهور خواهیم شد. در مورد ساخت دنبالهای برای این بازی نیز باید بگویم که در این لحظه، خبری از بازیهای جدید Alan Wake نیست و همانند قبل تنها امیدواریم که با فرا رسیدن زمان مناسب، این اتفاق رخ دهد.


برچسب ها:

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب