Quantcast
لوکتو | بازی Wolfenstein 3 ساخته خواهد شد
ورود عضویت

بازی Wolfenstein 3 ساخته خواهد شد

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 24 شهریور 1397
بازی Wolfenstein 3 ساخته خواهد شد

شمارش و نحوه شماره گذاری بازیهای سری  Wolfenstein کمی بهم ریخته و عجیب است. بازی Castle Wolfenstein اولین نسخه این سری بود اما اولین بازی اولش شخص شوتر آن به 25 سال قبل و بازی Wolfenstein 3D بازمیگردد. دنبالهها و ریبوتها مختلفی که از این سری عرضه شدند، همگی به بازی Wolfenstein محصول سال 2009 ختم میشوند که پس از آن استودیوی Bethesda عنوان‌های Wolfenstein: The New Order، Wolfenstein: The Old Blood و در نهایت بازی Wolfenstein 2 را در سال گذشته منتشر کرد. امسال نیز این استودیو بازی Wolfenstein: Youngblood را در مراسم E3 به عنوان یک اسپین آف دیگر از این مجموعه معرفی کرد.

 

حال طبق اخبار منتشر شده و صحبتهای پیت هاینز (Pete Hines) معاون رئیس استودیوی Bethesda و مسئول بخش بازاریابی این استودیو در گفت و گو با وبسایت مترو، بازی Wolfenstein 3 قطعا ساخته خواهد شد.

 

 ما در حال ساخت بازی Wolfenstein 3 هستیم. آنها در مراسم E3 اعلام کردند که ما به صورت موفت در حال جدا شدن از داستان بزرگتر برای ساخت این بازی  [Wolfenstein: Youngblood]هستیم. در مورد عملکرد و فروش ضعیف بازی دوم این مجموعه نیز باید بگویم که به صورت کلی این عنوان برای ما عملکرد خوبی را داشت چراکه ما قصد داریم دو بازی دیگر از مجموعه Wolfenstein را بسازیم.

 

هاینز همچنین در ادامه تعهد مشابهی را نسبت به دیگر بازیهای اول شخص استودیوی Bethesda مانند Prey و Dishonored که براساس برخی از گزارشها گفته میشود این عناوین نیز انتظارات استودیوی سازنده را برآورده نکردهاند، اعلام کرد. هاینز انتشار DLCهای بیشتر از بازی Prey و عدم کنسل شدن ساخت بازیهای Dishonored را تایید کرد و افزود:

ما صاحب یک تجارت هستیم و همواره سعی میکنیم تا پول بدست آوردیم بنابراین کارهایی را انجام میدهیم که احساس میکنیم هوشمندانه هستند. ما کارهایی را انجام میدهیم که فکر میکنیم مردم آنها را خواهند خواست و آثار موفقی خواهند شد.

 

بازی Wolfenstein: Youngblood در اوایل دهه 1980 میلادی و در شهر پاریس جریان دارد که اتفاقات پس از ناپدید شدن شخصیت بی جی بلازکوویچ را دنبال میکند. هنوز زمان مشخصی برای انتشار این بازی اعلام نشده است اما به طور قطع این عنوان در سال 2019 عرضه خواهد شد.


برچسب ها: بازی Wolfenstein

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

چالش‌های هفته هشتم (فصل ششم) بازی Fortnite

فصل ششم بازی Fortnite به هفته هشتم رسیده است و طبق روال همیشه، چالش‌هایی را دارا است. با لوکتو برای چگونگی حل چالش‌ها همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 24 آبان 1397

فروش کم بازی Fallout 76 نسبت به بازی Fallout 4 در انگلستان

بازی Fallout 76 در هفته اول انتشارش حدود ۸۰ درصد فروش کمتری نسبت به بازی Fallout 4 در انگلستان داشته است. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 28 آبان 1397

دنباله بازی Until Dawn ممکن است در دست ساخت باشد

دنباله بازی ترسناک Until Dawn محصول سال ۲۰۱۵ احتمالا در دست ساخت است. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 26 آبان 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب