Quantcast
لوکتو | بازی Wolfenstein 3 ساخته خواهد شد
ورود عضویت

بازی Wolfenstein 3 ساخته خواهد شد

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 24 شهریور 1397
بازی Wolfenstein 3 ساخته خواهد شد

شمارش و نحوه شماره گذاری بازیهای سری  Wolfenstein کمی بهم ریخته و عجیب است. بازی Castle Wolfenstein اولین نسخه این سری بود اما اولین بازی اولش شخص شوتر آن به 25 سال قبل و بازی Wolfenstein 3D بازمیگردد. دنبالهها و ریبوتها مختلفی که از این سری عرضه شدند، همگی به بازی Wolfenstein محصول سال 2009 ختم میشوند که پس از آن استودیوی Bethesda عنوان‌های Wolfenstein: The New Order، Wolfenstein: The Old Blood و در نهایت بازی Wolfenstein 2 را در سال گذشته منتشر کرد. امسال نیز این استودیو بازی Wolfenstein: Youngblood را در مراسم E3 به عنوان یک اسپین آف دیگر از این مجموعه معرفی کرد.

 

حال طبق اخبار منتشر شده و صحبتهای پیت هاینز (Pete Hines) معاون رئیس استودیوی Bethesda و مسئول بخش بازاریابی این استودیو در گفت و گو با وبسایت مترو، بازی Wolfenstein 3 قطعا ساخته خواهد شد.

 

 ما در حال ساخت بازی Wolfenstein 3 هستیم. آنها در مراسم E3 اعلام کردند که ما به صورت موفت در حال جدا شدن از داستان بزرگتر برای ساخت این بازی  [Wolfenstein: Youngblood]هستیم. در مورد عملکرد و فروش ضعیف بازی دوم این مجموعه نیز باید بگویم که به صورت کلی این عنوان برای ما عملکرد خوبی را داشت چراکه ما قصد داریم دو بازی دیگر از مجموعه Wolfenstein را بسازیم.

 

هاینز همچنین در ادامه تعهد مشابهی را نسبت به دیگر بازیهای اول شخص استودیوی Bethesda مانند Prey و Dishonored که براساس برخی از گزارشها گفته میشود این عناوین نیز انتظارات استودیوی سازنده را برآورده نکردهاند، اعلام کرد. هاینز انتشار DLCهای بیشتر از بازی Prey و عدم کنسل شدن ساخت بازیهای Dishonored را تایید کرد و افزود:

ما صاحب یک تجارت هستیم و همواره سعی میکنیم تا پول بدست آوردیم بنابراین کارهایی را انجام میدهیم که احساس میکنیم هوشمندانه هستند. ما کارهایی را انجام میدهیم که فکر میکنیم مردم آنها را خواهند خواست و آثار موفقی خواهند شد.

 

بازی Wolfenstein: Youngblood در اوایل دهه 1980 میلادی و در شهر پاریس جریان دارد که اتفاقات پس از ناپدید شدن شخصیت بی جی بلازکوویچ را دنبال میکند. هنوز زمان مشخصی برای انتشار این بازی اعلام نشده است اما به طور قطع این عنوان در سال 2019 عرضه خواهد شد.


برچسب ها: بازی Wolfenstein

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب