Quantcast
لوکتو | هم اکنون می توانید بازی Dying Light: Bad Blood را در استیم تجربه کنید
ورود عضویت

هم اکنون می توانید بازی Dying Light: Bad Blood را در استیم تجربه کنید

توسط محمد مهدی مبارکی در تاریخ 25 شهریور 1397
هم اکنون می توانید بازی Dying Light: Bad Blood را در استیم تجربه کنید

امسال و سال گذشته را می‌توان سال شکوفایی سبک Battle Royal دانست. سبکی که کم کم شاهد حضور آن در تمام بازی‌های شوتر هستیم. حال استودیو Techland، دست به کار شده و قسمت جدیدی از بازی Dying Light را با عنوان Bad Blood ساخته است که از هم‌ اکنون در استیم به صورت Early Access دردسترس قرار گرفته است. شما در این بازی Battle Royal محور، می‌توانید به دو صورت PvP و PvE در یک نقشه ۱۲ نفر به مبارزه بپردازید. در پایان شخصی که بتواند زنده بماند؛ برنده بازی می‌شود.

 

یکی از ارکان اصلی این بازی پارکور و فرار از دست دشمنان و زامبی‌ها است. شما با به کارگیری این دو عامل می‌توانید حریفانتان را شکست دهید و ارتقاء پیدا کنید.

 

این بازی هم‌اکنون با قیمت 19.99 دلار از طریق استیم به همراه یک بسته انحصاری در دسترس است. شایان ذکر است که این بازی بعد از اتمام فاز دسترسی اولیه  و موفقیت در آن، به صورت رایگان منتشر می‌شود.

 

فراموش نکنیم که Dying Light: Bad Blood در صورت موفقیت می‌تواند سبک Battle Royal را وارد فاز جدیدی بکند. در صورتی که موفق به تجربه آن شده‌اید؛ نظراتتان را با ما در میان بگذارید


برچسب ها: بازی Dying Light

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

فروش هفتگی بریتانیا: بازی Shadow of the Tomb Raider نتوانست بازی Spider-Man را کنار بزند

بازی Spider-Man برای دومین هفته متوالی توانست در صدر فروش هفتگی بریتانیا قرار بگیرد و مانع صدرنشینی Shadow of the Tomb Raider شود. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 27 شهریور 1397

برای اولین بار یک گیمر روی کاور مجله ESPN قرار گرفت

اگه جز طرفداران بازی Fortnite هستید به طور حتم اسم Ninja به گوشتان خورده است. حال در جدیدترین شماره مجله ESPN که متعلق به ورزشکاران است، برای اولین بار عکس یک بازیباز روی کاور نقش بسته است. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 29 شهریور 1397

چالش های هفته دهم (فصل پنجم) بازی Fortnite

سرانجام هفته پایانی چالش‌های هفتگی بازی Fortnite فرا رسید. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 25 شهریور 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب