Quantcast
لوکتو | جزییات سیزن پس بازی Assassins Creed Odyssey مشخص شد
ورود عضویت

جزییات سیزن پس بازی Assassins Creed Odyssey مشخص شد

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 25 شهریور 1397
جزییات سیزن پس بازی Assassins Creed Odyssey مشخص شد

یوبیسافت اخیرا جزییات سیزن پس بازی Assassins Creed Odyssey و هرآنچه که بازیکن‌ها باید از آن انتظار داشته باشند را منتشر کرده است که بسیار شبیه به سیزن پس بازی Farcry 5 دیگر ساخته این کمپانی است. سیزن پس این عنوان شامل یک ریمستر 4k از بازی Assassins Creed III به همراه دو بسته الحاقی به نام‌های Legacy of the First Blade و The Fate of Atlantis خواهد بود. یوبیسافت همچنین تریلر مخصوصی را برای سیزن پس بازی Odyssey AC  منتشر کرده است که آن را با هم می‌بینیم:

 

 

بسته الحاقی Legacy of the First Blade، اولین شخصی که از تیغه مخفی و معروف اساسین‌ها استفاده کرده است را به بازیکن‌ها معرفی و جزییات تاریخی بیشتری را از شکل گیری فرقه اساسین‌ها فاش می‌کند. داستان بسته الحاقی The Fate of Atlantis اما در شهر افسانه‌ای و گمشده‌ی آتلانتیس روایت خواهد شد و بازیکن‌ها را در مقابل موجودات اساطیری مختلفی قرار می‌دهد. هر یک از این داستا‌ن‌ها به صورت ماجراجویی‌هایی اپیزودیک آغاز می‌شوند که در طی شش هفته اپیزودهای جدید آنها منتشر خواهد شد. در مورد نسخه ریمستر بازی Assassins Creed III نیز باید اعلام کنیم که این عنوان شامل محتوایی نظیر ماموریت‌های Benedict Arnold، The Hidden Secrets Pack، The Tyranny of king Washington و نسخه ریمستر Assassin Creed Liberation است. هر دو نسخه ریمستر ذکر شده از رزولیشن 4K به همراه HDR روی کنسول‌های پلی استیشن 4 پرو و ایکس باکس وان ایکس و رایانه‌های شخصی پشتیبانی خواهند کرد.
یوبیسافت همچنین اعلام کرده است که سری ماموریت‌هایی تحت عنوان The Lost Tales of Greece به صورت رایگان در اختیار بازیکن‌ها قرار خواهد گرفت. بازی Assassins Creed Odyssey در تاریخ ۱۳ مهر ۱۳۹۷ (پنج اکتبر ۲۰۱۸) برای رایانه‌های شخصی و پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد. محتوای سیزن پس این بازی در ماه دسامبر با بسته الحاقی Legacy of the First Blade آغاز و تا بهار بعدی با بسته الحاقی The Fate of Atlantis ادامه خواهد داشت. نسخه ریمستر بازی Assassins Creed III نیز در مارچ ۲۰۱۹ منتشر می‌شود.


برچسب ها: Assassins Creed Odyssey

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

بروزرسانی جدید بازی Overwatch منتشر شد

جدیدترین بروزرسانی بازی Overwatch امروز منتشر شد و با این آپدیت شاهد اضافه شدن قهرمان جدید به همراه دستیارش به بازی هستیم. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 23 آبان 1397

فروش کم بازی Fallout 76 نسبت به بازی Fallout 4 در انگلستان

بازی Fallout 76 در هفته اول انتشارش حدود ۸۰ درصد فروش کمتری نسبت به بازی Fallout 4 در انگلستان داشته است. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 28 آبان 1397

امکان پشتیبانی Red Dead Redemption 2 از واقعیت مجازی

قبل از انتشار بازی Red Dead Redemption 2 شاهد سیل عظیم تبلیغات و شایعات بودیم. اما بر خلاف همیشه این بار بعد از انتشار بازی هم تبلیغات و شایعات تمام نشده‌اند. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 22 آبان 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب