Quantcast
لوکتو | هنری کویل نقش سوپرمن را ترک نکرده است
ورود عضویت

هنری کویل نقش سوپرمن را ترک نکرده است

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 25 شهریور 1397
هنری کویل نقش سوپرمن را ترک نکرده است

به دنبال اعلام خروج هنری کویل (Henry Cavil) از نقش سوپرمن در دنیای دی سی به دلیل عدم توافق دو طرفه میان وی و کمپانی وارنر برادرز، دنی گارسیا (Dany Garcia) مدیر برنامه‌های این بازیگر در توییتر اعلام کرد که وی هنوز لباس سوپرمن را بر تن دارد و از این نقش خارج نشده است و احتمالا وارنر برادرز به زودی بیانیه‌ای را در این‌باره منتشر کند. همان‌طور که پیش بینی می‌شد وارنر برادرز بیانیه خود را در این مورد منتشر کرد که نتیجه وضعیت کنونی را خیلی کم، مشخص و روشن می‌کند و هنوز شک و تردیدهایی را در مورد حضور یا عدم حضور کویل در ادامه راه این دنیای سینمایی به جا می‌گذارد.
‘’ درحالی‌که هیچ تصمیمی در خصوص فیلم‌های آینده سوپرمن گرفته نشده است، ما همیشه احترام بسیار زیاد و رابطه خوبی را با هنری کاویل داشته‌ایم و این بدون تغییر باقی خواهد ماند.’’
کویل در اصل قرارداد بازی به عنوان سوپرمن را برای چهار فیلم امضا کرده است که تا به امروز تنها در سه فیلم حضور یافته است بنابراین وی می‌بایست در یکی دیگر از آثار دنیای گسترده دی سی این نقش را ایفا کند که فیلم چهارم احتمالا فیلم Shazam! خواهد بود. همچنین منابع مختلفی ادعا می‌کنند که کویل و تیمش، به سرپرستی دنی گارسیا در نظر داشته‌اند که قرارداد بهتری را به منظور کسب پول بیشتر و یک نقش تهیه کنندگی با وارنر برادرز به ثبت برسانند که در روند مذاکرات آن دچار مشکل شده‌اند.با وجود این موضوع که هنوز آینده شخصیت و ایفاگر نقش سوپرمن در دنیای گسترده دی سی مشخص نیست هنری کویل اخیرا به سریال جدید شبکه نتفلیکس، The Witcher پیوسته است و ایفاگر نقش گرالت، شخصیت اصلی این سریال خواهد بود.
از فیلم‌های آینده دنیای گسترده دی سی می‌توان به فیلم‌های Aquaman، Shazam! و Wonder Woman 2 اشاره کرد که به ترتیب در تاریخ ۳۰ آذر ۱۳۹۷ (۲۱ دسامبر ۲۰۱۸)، ۱۶ فروردین ۱۳۹۸ (پنج آپریل ۲۰۱۹) و ۱۰ آبان ۱۳۹۸ (یک نوامبر ۲۰۱۹) اکران خواهند شد.


برچسب ها:

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

استودیوی مارول خط زمانی فیلم های دنیای سینمایی مارول را منتشر کرد

استودیوی مارول از خط زمانی تمام فیلمهای دنیای سینمایی مارول رونمایی کرد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 28 آبان 1397

اولین تصویر از فیلم Monster Hunter منتشر شد

سونی اولین تصویر از فیلم سینمایی که بر بر اساس بازی Monster Hunter در دست ساخت است، را منتشر کرد. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 30 آبان 1397

تیلدا سویینتون به فیلم جدید وس اندرسون پیوست

تیلدا سویینتون و وس اندرسون در پروژه جدید و بدون عنوان دیگری با یکدیگر هم تیمی می‌شوند. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 27 آبان 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب