Quantcast
لوکتو | هنری کویل نقش سوپرمن را ترک نکرده است
ورود عضویت

هنری کویل نقش سوپرمن را ترک نکرده است

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 25 شهریور 1397
هنری کویل نقش سوپرمن را ترک نکرده است

به دنبال اعلام خروج هنری کویل (Henry Cavil) از نقش سوپرمن در دنیای دی سی به دلیل عدم توافق دو طرفه میان وی و کمپانی وارنر برادرز، دنی گارسیا (Dany Garcia) مدیر برنامه‌های این بازیگر در توییتر اعلام کرد که وی هنوز لباس سوپرمن را بر تن دارد و از این نقش خارج نشده است و احتمالا وارنر برادرز به زودی بیانیه‌ای را در این‌باره منتشر کند. همان‌طور که پیش بینی می‌شد وارنر برادرز بیانیه خود را در این مورد منتشر کرد که نتیجه وضعیت کنونی را خیلی کم، مشخص و روشن می‌کند و هنوز شک و تردیدهایی را در مورد حضور یا عدم حضور کویل در ادامه راه این دنیای سینمایی به جا می‌گذارد.
‘’ درحالی‌که هیچ تصمیمی در خصوص فیلم‌های آینده سوپرمن گرفته نشده است، ما همیشه احترام بسیار زیاد و رابطه خوبی را با هنری کاویل داشته‌ایم و این بدون تغییر باقی خواهد ماند.’’
کویل در اصل قرارداد بازی به عنوان سوپرمن را برای چهار فیلم امضا کرده است که تا به امروز تنها در سه فیلم حضور یافته است بنابراین وی می‌بایست در یکی دیگر از آثار دنیای گسترده دی سی این نقش را ایفا کند که فیلم چهارم احتمالا فیلم Shazam! خواهد بود. همچنین منابع مختلفی ادعا می‌کنند که کویل و تیمش، به سرپرستی دنی گارسیا در نظر داشته‌اند که قرارداد بهتری را به منظور کسب پول بیشتر و یک نقش تهیه کنندگی با وارنر برادرز به ثبت برسانند که در روند مذاکرات آن دچار مشکل شده‌اند.با وجود این موضوع که هنوز آینده شخصیت و ایفاگر نقش سوپرمن در دنیای گسترده دی سی مشخص نیست هنری کویل اخیرا به سریال جدید شبکه نتفلیکس، The Witcher پیوسته است و ایفاگر نقش گرالت، شخصیت اصلی این سریال خواهد بود.
از فیلم‌های آینده دنیای گسترده دی سی می‌توان به فیلم‌های Aquaman، Shazam! و Wonder Woman 2 اشاره کرد که به ترتیب در تاریخ ۳۰ آذر ۱۳۹۷ (۲۱ دسامبر ۲۰۱۸)، ۱۶ فروردین ۱۳۹۸ (پنج آپریل ۲۰۱۹) و ۱۰ آبان ۱۳۹۸ (یک نوامبر ۲۰۱۹) اکران خواهند شد.


برچسب ها:

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

ساخت فیلم Zombieland 2 از ژانویه ۲۰۱۹ آغاز می شود

طبق اعلام روبن فلایشر ساخت فیلم Zombieland 2 از ژانویه ۲۰۱۹ آغاز خواهد شد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 27 شهریور 1397

لیست کامل بازیگران فیلم Joker منتشر شد

با شروع فیلمبرداری فیلم Joker، کمپانی وارنر برادرز لیست کامل بازیگران این فیلم را منتشر کرد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 27 شهریور 1397

فیلم The Predator صدرنشین باکس آفیس شد

فیلم The Predator در اولین آخر هفته اکران در صدر جدول باکس آفیس قرار گرفت. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 25 شهریور 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب