Quantcast
لوکتو | هنری کویل نقش سوپرمن را ترک نکرده است
ورود عضویت

هنری کویل نقش سوپرمن را ترک نکرده است

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 25 شهریور 1397
هنری کویل نقش سوپرمن را ترک نکرده است

به دنبال اعلام خروج هنری کویل (Henry Cavil) از نقش سوپرمن در دنیای دی سی به دلیل عدم توافق دو طرفه میان وی و کمپانی وارنر برادرز، دنی گارسیا (Dany Garcia) مدیر برنامه‌های این بازیگر در توییتر اعلام کرد که وی هنوز لباس سوپرمن را بر تن دارد و از این نقش خارج نشده است و احتمالا وارنر برادرز به زودی بیانیه‌ای را در این‌باره منتشر کند. همان‌طور که پیش بینی می‌شد وارنر برادرز بیانیه خود را در این مورد منتشر کرد که نتیجه وضعیت کنونی را خیلی کم، مشخص و روشن می‌کند و هنوز شک و تردیدهایی را در مورد حضور یا عدم حضور کویل در ادامه راه این دنیای سینمایی به جا می‌گذارد.
‘’ درحالی‌که هیچ تصمیمی در خصوص فیلم‌های آینده سوپرمن گرفته نشده است، ما همیشه احترام بسیار زیاد و رابطه خوبی را با هنری کاویل داشته‌ایم و این بدون تغییر باقی خواهد ماند.’’
کویل در اصل قرارداد بازی به عنوان سوپرمن را برای چهار فیلم امضا کرده است که تا به امروز تنها در سه فیلم حضور یافته است بنابراین وی می‌بایست در یکی دیگر از آثار دنیای گسترده دی سی این نقش را ایفا کند که فیلم چهارم احتمالا فیلم Shazam! خواهد بود. همچنین منابع مختلفی ادعا می‌کنند که کویل و تیمش، به سرپرستی دنی گارسیا در نظر داشته‌اند که قرارداد بهتری را به منظور کسب پول بیشتر و یک نقش تهیه کنندگی با وارنر برادرز به ثبت برسانند که در روند مذاکرات آن دچار مشکل شده‌اند.با وجود این موضوع که هنوز آینده شخصیت و ایفاگر نقش سوپرمن در دنیای گسترده دی سی مشخص نیست هنری کویل اخیرا به سریال جدید شبکه نتفلیکس، The Witcher پیوسته است و ایفاگر نقش گرالت، شخصیت اصلی این سریال خواهد بود.
از فیلم‌های آینده دنیای گسترده دی سی می‌توان به فیلم‌های Aquaman، Shazam! و Wonder Woman 2 اشاره کرد که به ترتیب در تاریخ ۳۰ آذر ۱۳۹۷ (۲۱ دسامبر ۲۰۱۸)، ۱۶ فروردین ۱۳۹۸ (پنج آپریل ۲۰۱۹) و ۱۰ آبان ۱۳۹۸ (یک نوامبر ۲۰۱۹) اکران خواهند شد.


برچسب ها:

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

نامزدهای جوایز گلدن گلوب 2019 اعلام شدند

ساعتی پیش نامزدهای جوایز گلدن گلوب اعلام شدند. لیست نامزدها را در لوکتو بخوانید.

رامتین کاظمی - 15 آذر 1397

اسکات دریکسون برای کارگردانی دنباله Doctor Strange بازخواهد گشت

بازگشت اسکات دریکسون برای ساخت دنباله فیلم Doctor Strange تایید شد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 21 آذر 1397

کوین هارت مجری مراسم جوایز اسکار شد

فقط چند ماهی تا برگزاری 91 امین مراسم اسکار باقی مانده است و این بار کوین هارت دوست داشتنی اجرای این مراسم بزرگ را به عهده خواهد داشت. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 14 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب