Quantcast
لوکتو | بازی Warframe برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد
ورود عضویت

بازی Warframe برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 25 شهریور 1397
بازی Warframe برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد

بازی محبوب و رایگان Warframe قرار است با ترکیبی از ویژگیها و حالتهای co-op و سوم شخص برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه ‌شود. این عنوان یکی از محبوبترین آثار برای دارندگان رایانههای شخصی است که تاکنون بیش از 30 میلیون بار توسط بازیکنها در تمامی پلتفرمها دانلود شده است. آپدیتهای مخلتف و جدیدی نیز همچنان برای این بازی منتشر میشود که آخرین آپدیت آن امکان مبارزه در فضا را در اختیار بازیکنها قرار میدهد.

 

نسخه مخصوص کنسول سوییچ بازی Warframe چند ماه قبل با اعلام این نکته که Panic Button سازنده نسخه سوییچ بازی‌های Wolfenstein و Doom ساخت آن را برعهده دارد، معرفی شد و شب گذشته کمپانی نینتندو اعلام کرد که این بازی در تاریخ 28 مهر 1397 (20 اکتبر 2018) برای دارندگان کنسول سوییچ منتشر خواهد شد.


برچسب ها: بازی Warframe

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

استودیو سازنده سری Dead Rising تعطیل شد

استودیو Capcom Vancouver، سازنده سری Dead Rising، تعطیل شد و بازی نیمه‌کاره آن‌ها ضرر بزرگی به Capcom خواهد زد. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 شهریور 1397

فروش هفتگی بریتانیا: بازی Shadow of the Tomb Raider نتوانست بازی Spider-Man را کنار بزند

بازی Spider-Man برای دومین هفته متوالی توانست در صدر فروش هفتگی بریتانیا قرار بگیرد و مانع صدرنشینی Shadow of the Tomb Raider شود. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 27 شهریور 1397

جزییات سیزن پس بازی Assassins Creed Odyssey مشخص شد

یوبیسافت به‌تازگی از جزییات سیزن پس بازی Assassins Creed Odyssey پرده برداری کرد که در آن نسخه ریمستر بازی Assassins Creed III هم وجود خواهد داشت. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 25 شهریور 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب