Quantcast
لوکتو | بازی Warframe برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد
ورود عضویت

بازی Warframe برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 25 شهریور 1397
بازی Warframe برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد

بازی محبوب و رایگان Warframe قرار است با ترکیبی از ویژگیها و حالتهای co-op و سوم شخص برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه ‌شود. این عنوان یکی از محبوبترین آثار برای دارندگان رایانههای شخصی است که تاکنون بیش از 30 میلیون بار توسط بازیکنها در تمامی پلتفرمها دانلود شده است. آپدیتهای مخلتف و جدیدی نیز همچنان برای این بازی منتشر میشود که آخرین آپدیت آن امکان مبارزه در فضا را در اختیار بازیکنها قرار میدهد.

 

نسخه مخصوص کنسول سوییچ بازی Warframe چند ماه قبل با اعلام این نکته که Panic Button سازنده نسخه سوییچ بازی‌های Wolfenstein و Doom ساخت آن را برعهده دارد، معرفی شد و شب گذشته کمپانی نینتندو اعلام کرد که این بازی در تاریخ 28 مهر 1397 (20 اکتبر 2018) برای دارندگان کنسول سوییچ منتشر خواهد شد.


برچسب ها: بازی Warframe

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب