Quantcast
لوکتو | فیلم The Predator صدرنشین باکس آفیس شد
ورود عضویت

فیلم The Predator صدرنشین باکس آفیس شد

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 25 شهریور 1397
فیلم The Predator صدرنشین باکس آفیس شد

علی رغم جنجالها و نقدهای مختلف، فیلم The Predator ساخته جدید شین بلک (Shane Black) توانست در اولین هفته اکران خود جانشین فیلم The Nun در رتبه اول جدول باکس آفیس شود و امارهای بسیار خوبی از خود به جا بگذارد. به گزارش وبسایت ددلاین پیش بینی میشود که فروش کلی این فیلم در پایان آخرهفته پیش‌رو به 26 میلیون دلار برسد و این در حالی است که فروش آن در روزهای پنجشنبه و جمعه به ترتیب 5.2 و 4.10 میلیون دلار بوده است. فیلم The Nun اسپین آف جدید مجموعه The Conjuring نیز در دومین آخر هفته اکران خود با فروش 4.18 میلیون دلاریاش به رتبه دوم جدول باکس آفیس سقوط کرد.

 

در طی چند وقت گذشته نقدهای بسیار متفاوتی مورد فیلم The Predator منتشر شده است که برخی از آنها این فیلم را بهتر از نسخه اصلی این مجموعه میدانند و برخی نیز برچسب یک اثر غیرقابل درک و بهم ریخته را به این فیلم زدهاند. همچنین با استخدام فردی محکوم شده به آزار و اذیت جنسی توسط شین بلک در میان عوامل فیلم، جنجالهای زیادی حول محور، این اثر ایجاد شد که استودیوی فاکس در برابر تمامی جنجالها سکوت کرده  و پاسخی را ارائه نداده است. گفته میشود که فیلم The Predator قسمت ابتدایی یک سهگانه است، با این حال هنوز ساخت دنباله آن به صورت رسمی تایید نشده.

 

فرد دکر (Fred Dekker) و شین بلک، فیلمنامه فیلم The Predator نوشته‌اند و بوید هالبروک (Boyd Holbrook)، تریوانته رودز (Trevante Rhodes)، جیکوب ترمبلی (Jacob Tremblay)، کیگان مایکل کی (Keegan-Michael Key)، اولیوا مان (Olivia Munn)، استرلینگ کی. براون (Sterling K.Brown)، آلفی الن (Alfie Allen) و توماس جین (Thomas Jane) بازیگران آن هستند.

 


برچسب ها: فیلم The Predator

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

اولین تصویر از فیلم Monster Hunter منتشر شد

سونی اولین تصویر از فیلم سینمایی که بر بر اساس بازی Monster Hunter در دست ساخت است، را منتشر کرد. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 30 آبان 1397

استودیوی مارول خط زمانی فیلم های دنیای سینمایی مارول را منتشر کرد

استودیوی مارول از خط زمانی تمام فیلمهای دنیای سینمایی مارول رونمایی کرد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 28 آبان 1397

نامزدهای جوایز بهترین فیلم های مستقل اسپیریت معرفی شدند

شب گذشته، نامزدهای جوایز بهترین فیلم‌های مستقل که با نام Spirit Awards شناخته می‌شود، معرفی شدند. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 26 آبان 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب