Quantcast
لوکتو | فیلم The Predator صدرنشین باکس آفیس شد
ورود عضویت

فیلم The Predator صدرنشین باکس آفیس شد

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 25 شهریور 1397
فیلم The Predator صدرنشین باکس آفیس شد

علی رغم جنجالها و نقدهای مختلف، فیلم The Predator ساخته جدید شین بلک (Shane Black) توانست در اولین هفته اکران خود جانشین فیلم The Nun در رتبه اول جدول باکس آفیس شود و امارهای بسیار خوبی از خود به جا بگذارد. به گزارش وبسایت ددلاین پیش بینی میشود که فروش کلی این فیلم در پایان آخرهفته پیش‌رو به 26 میلیون دلار برسد و این در حالی است که فروش آن در روزهای پنجشنبه و جمعه به ترتیب 5.2 و 4.10 میلیون دلار بوده است. فیلم The Nun اسپین آف جدید مجموعه The Conjuring نیز در دومین آخر هفته اکران خود با فروش 4.18 میلیون دلاریاش به رتبه دوم جدول باکس آفیس سقوط کرد.

 

در طی چند وقت گذشته نقدهای بسیار متفاوتی مورد فیلم The Predator منتشر شده است که برخی از آنها این فیلم را بهتر از نسخه اصلی این مجموعه میدانند و برخی نیز برچسب یک اثر غیرقابل درک و بهم ریخته را به این فیلم زدهاند. همچنین با استخدام فردی محکوم شده به آزار و اذیت جنسی توسط شین بلک در میان عوامل فیلم، جنجالهای زیادی حول محور، این اثر ایجاد شد که استودیوی فاکس در برابر تمامی جنجالها سکوت کرده  و پاسخی را ارائه نداده است. گفته میشود که فیلم The Predator قسمت ابتدایی یک سهگانه است، با این حال هنوز ساخت دنباله آن به صورت رسمی تایید نشده.

 

فرد دکر (Fred Dekker) و شین بلک، فیلمنامه فیلم The Predator نوشته‌اند و بوید هالبروک (Boyd Holbrook)، تریوانته رودز (Trevante Rhodes)، جیکوب ترمبلی (Jacob Tremblay)، کیگان مایکل کی (Keegan-Michael Key)، اولیوا مان (Olivia Munn)، استرلینگ کی. براون (Sterling K.Brown)، آلفی الن (Alfie Allen) و توماس جین (Thomas Jane) بازیگران آن هستند.

 


برچسب ها: فیلم The Predator

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

هنری کویل نقش سوپرمن را ترک نکرده است

طبق اعلام نماینده و مدیر برنامه‌های هنری کویل، وی هنوز از نقش سوپرمن در دنیای دی سی خارج نشده است. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 25 شهریور 1397

ساخت فیلم Zombieland 2 از ژانویه ۲۰۱۹ آغاز می شود

طبق اعلام روبن فلایشر ساخت فیلم Zombieland 2 از ژانویه ۲۰۱۹ آغاز خواهد شد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 27 شهریور 1397

لیست کامل بازیگران فیلم Joker منتشر شد

با شروع فیلمبرداری فیلم Joker، کمپانی وارنر برادرز لیست کامل بازیگران این فیلم را منتشر کرد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 27 شهریور 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب