Quantcast
لوکتو | بارگذاری پیش از عرضه بازی Forza Horizon 4 آغاز شد
ورود عضویت

بارگذاری پیش از عرضه بازی Forza Horizon 4 آغاز شد

توسط محمد مهدی مبارکی در تاریخ 27 شهریور 1397
بارگذاری پیش از عرضه بازی Forza Horizon 4 آغاز شد

بارگذاری پیش از عرضه بازی Forza Horizon 4 از شب گذشته در سراسر جهان آغاز شده است و تمام کسانی که بازی را به صورت دیجیتالی خریداری کرده‌اند می‌توانند از همین حالا بر روی رایانه شخصی و ایکس‌باکس وان به دانلود فایل بازی بپردازند.

 

این بازی بر روی رایانه شخصی به حجم بیشتری نیاز دارد که این حجم چیزی حدود 63.73 گیگابایت است و بر روی ایکس‌باکس وان ایکس حجم دانلودی آن به 60.19 گیگابایت می‌رسد. همچنین نسخه ایکس‌باکس وان نیز 56.13 گیگابایت فضا برای نصب بازی نیاز دارد.

 

این بازی طبق توییتی که صفحه بازی Forza Motorsport منتشر کرده است؛ در 28 سپتامبر (6 مهر) برای کاربرانی که بازی را پیش خرید کرده‌اند در دسترس قرار می‌گیرد. همچنین ۲ اکتبر (10 مهر) بازی به صورت جهانی منتشر می‌شود.

 

تفاوت حجم نسخه‌ها خبر از کیفیت بهتر بازی بر روی رایانه شخصی می‌دهد. همچنین هم اکنون می‌توانید نسخه دمو بازی Forza Horizon 4 را تجربه کنید.


برچسب ها: Forza Horizon 4

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید





بازی
فیلم
سریال
مطالب