Quantcast
لوکتو | سریال Game of Thrones قرار بود 13 فصل داشته باشد
ورود عضویت

سریال Game of Thrones قرار بود 13 فصل داشته باشد

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 27 شهریور 1397
سریال Game of Thrones قرار بود 13 فصل داشته باشد

جورج آر. آر. مارتین (George R. R. Martin) شب گذشته و در جریان فرش قرمز مراسم امی 2018، در گفت و گو با وبسایت ورایتی اعلام کرد سری رمانهای نغمهی یخ و آتش او پتانسیل و زمینه مناسب برای ادامه سریال Game of Thrones تا پنج فصل دیگر را نیز فراهم کرده بوند. وی در پاسخ به این سوال که چرا این سریال در حال خاتمه یافتن است، گفت:

 

«من نمیدانم، زمانی‌که دیوید و دن برای عبور از فرش قرمز آمدند، از آنها بپرسید. ما میتوانستیم تا فصلهای 11، 12 و 13 پیش برویم اما حدس میزنم که آنها ]به دور از سختیهای ساخت این سریال[ یک زندگی را میخواستند. اگر شما رمانهای من را خوانده باشید، میدانید که زمنیه لازم برای فصلهای دیگر نیز در آنها وجود داشت. دیوید و دن برای پنج سال میگفتند که آنها نهایتا تا هفت فصل پیش خواهند رفت و ما آنها را برای ساخت فصل هشتم آماده کردیم و نه بیشتر از آن. یک بازه زمانی پنج ساله وجود داشت که آنها میگفتند هفت فصل کافی است و من ده فصل را برای این سریال در نظر داشتم و در نهایت آنها پیروز شدند.»

 

برای آن دسته از افرادی که چیزهای بیشتری از دنیای وستروس را میخواهند ببینید، مارتین افزود:

 

«ما پنج پیش درآمد از سریال Game of Thrones را در دست ساخت داریم که براساس دورههای مختلفی از تاریخ وستروس ساخته میشوند. برخی از آنها تنها 100 سال پیش از اتفاقات این سریال و برخی نیز 5000 سال پیش از آن جریان دارند.»

 

هنوز زمان شروع پخش فصل هشتم و پایانی سریال Game of Throne اعلام نشده است.


برچسب ها: Game of Thrones

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

جرج آر. آر. مارتین وعده اتمام کتاب های Game of Thrones را به طرفداران داد

جرج آر. آر مارتین خالق دنیای نغمه یخ و آتش وعده اتمام نگارش کتاب‌های این مجموعه را به طرفداران داد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 22 آذر 1397

سریال Daredevil کنسل شد

یکی دیگر از سریال‌های سفارشی مارول در شبکه Netflix کنسل شد و دیگر شاهد فصل چهارم این سریال نخواهیم بود. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 09 آذر 1397
۱

سریال لایو اکشن Cowboy Bebop توسط نتفلیکس ساخته می شود

شبکه نتفلیکس از ساخت سریال لایو اکشن Cowboy Bebop در قالب ۱۰ قسمت خبر داد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 08 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب