Quantcast
لوکتو | ماموریت‌ های جانبی بازی Cyberpunk 2077 داستان پیچیده و کاملی خواهند داشت
ورود عضویت

ماموریت‌ های جانبی بازی Cyberpunk 2077 داستان پیچیده و کاملی خواهند داشت

توسط هومن طیارزاده در تاریخ 29 شهریور 1397
ماموریت‌ های جانبی بازی Cyberpunk 2077 داستان پیچیده و کاملی خواهند داشت

در طول نمایشگاه گیمزکام، چیزی حدود یک ساعت از گیم‌پلی بازی Cyberpunk 2077 به رسانه‌ها نمایش داده شد و اکثر مخاطبان این نمایش هم از وسعت دنیای بازی شگفت‌زده شده بودند. با این که برخی افراد نسبت به برخورد بازی با مفاهیم پیشرونده‌ای که این عنوان به آن‌ها می‌پردازد نگرانی‌هایی دارند، این نکته که بازی Cyberpunk 2077 دنیایی عظیم، پر جزئیات و پر جنب و جوش خواهد داشت غیرقابل انکار است.

با این که فراتر از نمایش بازی در گیمزکام و ویدیو‌هایی که در فضای مجازی از بازی منتشر شد اطلاعات زیادی در دسترس نداریم، به لطف مصاحبه‌ای که مجله Edge با سازندگان انجام داده است حالا تصویر ذهنی بهتری نسبت به ساختار ماموریت‌های جانبی و میزان شاخه شاخه شدن آن‌ها داریم:

پاتریک میلز (Patrik Mills)، طراح ماموریت‌های بازی می‌گوید: «ما می‌خواهیم مطمئن باشیم که تمام آن‌ها در حد استاندارد‌های ماموریت‌های اصلی هستند، این که هیچ ماموریتی این حس را نداشته باشد که فقط برای پر کردن زمان بازیکن بین ماموریت‌ها در بازی قرار گرفته باشد. ما واقعا دوست نداریم چنین کاری بکنیم. ما می‌خواهیم مطمئن باشیم که تمام ماموریت‌ها به خودی خود یک داستان کامل دارند. 

«در همین بخش‌هایی که دیده‌ایم هم انتخاب‌های بیشتری نسبت به چیزی که معمولا در ماموریت‌های بازی‌های ویدیویی موجود است داریم: برای مثال، در همان ابتدای بازی می‌توانید پول‌ DeShawn را بگیرید و فرار کنید و به کلی از ماموریت او اجتناب کنبد، ولی بعدتر مجبور می‌شوید با تبعات کارتان رو‌به‌رو بشوید. شما می‌توانید Eddieهای Stout را هم بالا بکشید (eddie واحد پول خاص بازی است و مخفف euro-Dollar است)، هرچند احتمالا مجبور می‌شوید ویروس روی تراشه را جوری پاک کنید. فلسفه ما در طراحی ماموریت‌ها این است: «اگر بازیکن از نطر منطقی ممکن است کاری را بکند، پس باید بتواند آن کار را انجام دهد.» و اگر هم قرار است که نتوانند یک کار خاص را انجام دهند، باید یک دلیل خوب برای آن داشته باشیم.»

این خبر برای کسانی که بازی The Witcher 3 را تجربه کرده‌اند عجیب نخواهد بود، زیرا این عنوان  برخی از بهترین ماموریت‌های جانبی در بازی‌های ویدیویی جهان باز را داشت. نسخه کامل این مصاحبه را می‌توانید در شماره ۳۲۴ مجله Edge بخوانید.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخی نامعلوم برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.


برچسب ها: Cyberpunk 2077

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

پاسخ CD Projekt Red به برخی از شایعات پیرامون بازی Cyberpunk 2077

استودیو CD Projekt Red در توییتی نگرانی‌‌های طرفدارها در مورد بازی Cyberpunk 2077 را برطرف کرد. با لوکتو همراه باشید.

حسام افرومند - 29 آبان 1396

بازی Cyberpunk 2077 در E3 2018 نمایش خواهد داشت

طبق گزارشی که یک سایت لهستانی منتشر کرده، بازی Cyberpunk 2077 در نمایشگاه E3 2018 حضور خواهد داشت.

حسام افرومند - 26 دی 1396

آهنگسازان بازی Cyberpunk 2077 مشخص شدند

اطلاعات اندک اما جالبی هم از موسیقی که سازندگان بازی از آهنگسازان می‌خواهند، هم منتشر شده است که می‌توانید در ادامه آن را بخوانید.

حسام افرومند - 02 بهمن 1396


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Cyberpunk 2077
(بازی خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب