Quantcast
لوکتو | بازی PUBG برای پلی استیشن 4 رده بندی سنی شد
ورود عضویت

بازی PUBG برای پلی استیشن 4 رده بندی سنی شد

توسط محمد مهدی مبارکی در تاریخ 29 شهریور 1397
بازی PUBG برای پلی استیشن 4 رده بندی سنی شد

سازمان رده بندی سنی بازی‌های ویدئویی در کره(معروف به GARC)، هفته گذشته بازی  PlayerUnknown’s Battlegroundsرا برای پلتفرم پلی‌استیشن 4 رده بندی سنی کرده است. این سازمان، بازی PUBG را برای افراد بالای 21 سال مناسب دانسته و از دلایل این رده بندی سنی به ویژگی‌های خشونت آمیز بازی، درگیری‌ها و استفاده از مواد‌های اعتیاد آور اشاره کرده است.

 

Photo

 

سازندگان PUBG هیچوقت صحبت‌ از عرضه این بازی بر روی پلتفرم پلی‌استیشن 4 نکرده‌اند. به ویژه وقتی که این بازی توسط مایکروسافت از حمایت‌های مالی بهره می‌برد و هم‌اکنون نقشه‌هایی از این بازی در انحصار پلتفرم این کمپانی قرار دارد. اما هیچ چیز غیر ممکن نیست و احتمال اینکه سونی نیز به خاطر دارندگان کنسول خانگی‌اش بخواهد وارد بازار این بازی شود؛ دور از ذهن نیست. البته فراموش نکنیم که چند وقتیست که تعداد افرادی که این بازی را تجربه می‌کنند با افت شدیدی رو به رو شده است و همین عامل می‌تواند اشتیاق سازندگان این بازی را برای ورود به کنسول سونی بیشتر سازد.

 

پیش از این نیز بازی‌هایی مانند Castlevania Requiem برای پلی‌استیشن 4 توسط این گروه رده بندی سنی شده بود


برچسب ها: PlayerUnknown's Battlegrounds - PUGB

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب