Quantcast
لوکتو | کنسول Sega Genesis Mini با تاخیر عرضه خواهد شد
ورود عضویت

کنسول Sega Genesis Mini با تاخیر عرضه خواهد شد

توسط محمد مهدی مبارکی در تاریخ 29 شهریور 1397
 کنسول Sega Genesis Mini با تاخیر عرضه خواهد شد

سگا در توییتی اعلام کرد که عرضه کنسول Sega Genesis Mini تا سال 2019 با تاخیر مواجه شده است. این کمپانی دلیل این تاخیر را بالا بردن کیفیت محصول نهایی برای طرفدارانی که انتظار آن را می‌کشند بیان کرده است. همچنین به نظر می‌رسد که از دلایل دیگر این تاخیر عرضه جهانی محصول و همچنین طراحی مجدد دستگاه است.

 

Sega Genesis Mini و یا به قول ژاپنی‌ها Mega Drive، آوریل سال جاری به تایید رسید و سگا نیز در همان ماه فقط به ارائه اطلاعات در مورد زمان عرضهاین محصول در سال 2018 بسنده کرد.

 

این اولین باری نیست که سگا دست به عرضه دوباره یک کنسول در قالب Mini می‌زند. پیش از این نیز Sega Genesis Flashback توسط AtGames منتشر شد که متاسفانه با شکست رو به رو شد.

 

کنسول‌های Plug-and-Play (PaP) در طی چند سال گذشته نشان داده‌اند که می‌توانند در لیست کنسول‌های محبوب بازیباز‌ها قرار بگیرند. به عنوان مثال فروش این کنسول‌ها در سال 2018 در ایالات متحده آمریکا نسبت به سال گذشته افزایش 21 برابری داشته است. به طور کلی کنسو‌ل‌های قدیمی سگا توانسته‌اند افزایش فروش چمشگیری را سال به سال بدست بیاورند و همین امر موجب به انتشار دوباره آن‌ها در قالبی دیگر شده است.


برچسب ها: sega Genesis Mini

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب