Quantcast
لوکتو | ویژگی دوربین اول شخص برای بازی Red Dead Redemption 2 تایید شد
ورود عضویت

ویژگی دوربین اول شخص برای بازی Red Dead Redemption 2 تایید شد

توسط محمد مهدی مبارکی در تاریخ 31 شهریور 1397
ویژگی دوربین اول شخص برای بازی Red Dead Redemption 2 تایید شد

همانند Grand Theft Auto V، راک‌استار قرار است دوربین اول شخص را در جدیدترین اثرش با نام Red Dead Redemption 2 قرار دهد و شما می‌توانید در این بازی از دو دوربین اول شخص و سوم شخص بهره ببرید. با دوربین سوم شخص می‌توانید محیط اطراف را به همراه شخصیت اصلی بازی مشاهده کنید و با انتخاب دوربین اول شخص می‌توانید از دید شخصیت اصلی، به تجربه بازی بپردازید. 
به طور حتم سوارکاری با اسب از دید دوربین اول شخص جذاب‌تر است. اما نباید فراموش کنیم که دوربین سوم شخص به شما دید بهتری نسبت به دشمنان اطرافتان می‌دهد. 
بازی Grand Theft Auto V در زمان عرضه‌اش (سال ۲۰۱۳) بدون وجود ویژگی اول شخص منتشر شد و چند سالی این بازی فاقد چنین ویژگی بود. اما بعد از عرضه بازی برای کنسول‌های نسل هشتمی، راک‌استار دید اول شخص را به بازی اضافه کرد. ویژگی که با نظر مثبت طرفداران همراه بود.
شایان ذکر است که این ویژگی در تمام قسمت‌های بازی در دسترس است و شما می‌توانید آن را در بخش چند نفره تحت عنوان Red Dead Online که یک ماه بعد انتشار بازی به صورت آزمایشی در دسترس قرار می‌گیرد نیز تجربه کنید. 
بازی Red Dead Redemption 2 در تاریخ ۲۶ اکتبر ۲۰۱۸ ( چهارم آبان ۱۳۹۷) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان منتشر می‌شود. عرضه این بازی روی رایانه شخصی هنوز تایید نشده است؛ اما با توجه به سیاست راک‌استار، به نظر می‌رسد بعد از گذشت مدتی نسخه رایانه شخصی بازی نیز عرضه می‌گردد.


برچسب ها: Red Dead Redemption 2

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

دومین تریلر بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

دومین تریلر بازی Red Dead Redemption 2 توسط راک‌استار منتشر شد. برای تماشای این تریلر با لوکتو همراه باشید

حامد افرومند - 11 مهر 1396

لیست کامل برندگان مراسم The Game Awards 2017

مراسم The Game Awards 2017 نیز به‌پایان رسید و برنده جوایز در بخش‌های مختلف مشخص شد. با لوکتو همراه باشید تا لیست برندگان جوایز امسال این مراسم را مرور کنیم. 

حسام افرومند - 17 آذر 1396

مروری بر تمام بازی های تایید شده سال 2018

در این مطلب بازی‌های تایید شده برای سال ۲۰۱۸ را مرور خواهیم کرد. با لوکتو همراه باشید.

حسام افرومند - 01 دی 1396
۲


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Red Dead Redemption 2
(بازی خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب