Quantcast
لوکتو | تریلر داستانی از بازی Resident Evil 2 Remake منتشر شد
ورود عضویت

تریلر داستانی از بازی Resident Evil 2 Remake منتشر شد

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 01 مهر 1397
تریلر داستانی از بازی Resident Evil 2 Remake منتشر شد

در جریان مراسم توکیو گیم شو، تریلر داستانی جدیدی از نسخه بازسازی بازی Resident Evil 2 منتشر شد که نگاه اجمالی را از داستان شخصیت‌های کلیر ردفیلد و لئون کندی به مخاطبین ارائه می‌دهد. همانند بازی اصلی، شخصیت‌های کلیر و لئون جدا از یکدیگر هستند و باید برای بقا و انجام ماموریت‌هایشان در راکون سیتی مبارزه کنند که در این راه با شخصیت‌ها و موجودات دلهره‌آور مختلفی رو به رو می‌شوند. تریلر جدیدی این بازی را با هم می‌بینیم:

 


استودیوی Capcom اخیرا اعلام کرده است که در نسخه جدید این بازی دیگر سیستم Zapping برای کمپین‌های موازی آن وجود نخواهد داشت. این استودیو همچنین در مورد تغییر حالت بازی به سوم شخص و زاویه دید نزدیک به شانه شخصیت‌ها گفته است که علت ایجاد این تغییر، خلق یک تجربه کاملا ترسناک از برخورد و مبارزه با زامبی‌ها بوده است که تنها از طریق این نوع زاویه دید امکان تجربه و خلق آن وجود دارد. بازی Resident Evil 2 Remake در تاریخ پنج بهمن ۱۳۹۷ (۲۵ ژانویه ۲۰۱۹) برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

انتشار ویدیو گیم پلی بازی Beyond Good and Evil 2

ویدیو ۳۰ دقیقه‌ای جدیدی از گیم‌پلی بازی Beyond Good and Evil 2 توسط یوبیسافت منتشر شد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 20 آذر 1397

انتشار ویدیو 15 دقیقه ای از گیم پلی بازی The Outer Worlds

پس از معرفی بازی The Outer Worlds در The Game Awards 2018، ویدیوی جدیدی از گیم پلی این عنوان منتشر شده است که جزییات و اطلاعات جدیدی را ارائه می کند. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 19 آذر 1397

انتشار ویدیو جدیدی از گیم پلی بازی Far Cry: New Dawn

پس از معرفی بازی Far Cry: New Dawn در TGA 2018، امروز جزییات جدیدی از گیم پلی و شخصیت‌های آن منتشر شده است. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 18 آذر 1397
۱


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب