Quantcast
لوکتو | تاخیر در شروع فصل ششم بازی Fortnite
ورود عضویت

تاخیر در شروع فصل ششم بازی Fortnite

توسط محمد مهدی مبارکی در تاریخ 01 مهر 1397
تاخیر در شروع فصل ششم بازی Fortnite

همان‌طور که می‌دانید فصل ششم بازی Fortnite باید در تاریخ ۲۵ سپتامبر (سوم مهر) آغاز می‌شد؛ اما ساعاتی پیش به صورت رسمی اعلام شد که این فصل با تاخیر یک روزه در تاریخ ۲۶ سپتامبر (چهار مهر) آغاز می‌شود. 
ما از هفته‌های پیش شاهد وجود مکعبی در بازی بودیم که بالاخره در Loot Lake افتاد و باعث شد که محیط آبی آن به محیطی که می‌توانید همانند مکعب بر روی آن بپرید و جهش‌های بزرگ ایجاد کنید؛ تبدیل شود.  البته هنوز فضا‌هایی که جو گرانشی زمین در آن‌ها کاهش یافته است؛ در نقشه بازی وجود دارند و ما نیز بی‌صبرانه منتظریم تا ببینیم که Epic برای آن‌ها چه نقشه‌ای در سر دارد.
شایان ذکر است که Epic به دلیل این تاخیر، افزایش ۴۰۰ درصدی XP ها را تا زمان خاموش شدن سرور‌ها اعمال کرده است. این بهترین زمان برای کسانی است که هنوز نتوانستند به لباس Ragnarok دست پیدا کنند.
فصل جدید مسابقات Fortnite که پیش از این با نام Summer Skirmish آن را می‌شناختیم نیز با تغییر نام به Fall Skirmish به دلیل رسیدن فصل پاییز، از امشب آغاز می‌شود.


برچسب ها: Fortnite

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

نامزدهای مراسم TGA 2017 اعلام شدند

به مراسم The Game Awards 2017 نزدیک می‌شویم. لیست کامل نامزدهای این مراسم را می‌توانید در ادامه بخوانید.

حسام افرومند - 24 آبان 1396

بازی PUBG حالا چهارمین عنوان محبوب ایکس باکس است

موفقیت‌های بازی PUBG پایانی ندارد و این عنوان موفق شده تا در ایکس باکس نیز به یک بازی محبوب تبدیل شود. با لوکتو همراه باشید.  

احمدرضا آوار - 05 دی 1396

فهرست نامزدهای بیست و یکمین جوایز D.I.C.E. معرفی شد

بازی Horizon Zero Dawn توانسته بیشتر از همه بازی‌های دیگر نامزد دسته‌های مختلف شود. با لوکتو و فهرست کامل این مراسم همراه باشید.

حسام افرومند - 24 دی 1396


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Fortnite
(بازی خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب