Quantcast
لوکتو | استودیو های مختلفی خواهان استخدام کارمندان استودیو Telltale هستند
ورود عضویت

استودیو های مختلفی خواهان استخدام کارمندان استودیو Telltale هستند

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 01 مهر 1397
استودیو های مختلفی خواهان استخدام کارمندان استودیو Telltale هستند

پس از انتشار خبر شوکه کننده تعطیل شدن استودیو Telltale خالق سری بازی‌های The Walking Dead و Wolf Among Us در روز گذشته، استودیوها و کمپانی‌های مختلفی به بیش از ۲۵۰ کارمند از کار برکنار شده‌ این استودیو پیشنهاد همکاری داده‌اند تا همه‌ی جامعه صنعت گیم بتوانند این وضعیت بسیار بد را کمی بهبود ببخشند. کمپانی یوبیسافت که در سال‌های اخیر گسترش بسیاری در این صنعت داشته و بازی‌های متعددی را برای علاقه‌مندان ساخته و منتشر کرده است، با انتشار توییتی از اعضای استودیوی Telltale در خواست کرد تا در زمان و مکان تعیین شده حضور یابند و در مورد همکاری با یکدیگر به گفت و گو بپردازند؛ این موضوع همچنین با استقبال بسیار زیاد گیمرها و کاربران شبکه‌های اجتماعی مواجه شد و به شیوه‌های مختلفی از یوبیسافت برای انجام این کار قدردانی به عمل آمد.
در کنار یوبیسافت، کمپانی‌های بازی‌سازی مطرح دیگری مانند ناتی داگ و بتزدا نیز برای همکاری با کارکنان استودیو Telltale آمادگی خود را اعلام کرده‌اند چراکه سختی همچین وضعیتی پس از شب‌ها بی‌خوابی و کار کردن بی‌نتیجه به عنوان یک توسعه دهنده و بازی‌ساز و تنها مواجه شدن با قرارداد خروج، برای هرشخصی قابل درک است. 
پیت هاولی (Pete Hawley) مدیرعامل استودیو Telltale Games نیز روز گذشته به دنبال خبر تعطیل شدن این استودیو، بیانیه زیر را منتشر کرد:
امسال، همزمان با تلاش ما برای قرار دادن کمپانی Telltale در یک دوره و مسیر جدید، سال بسیار سختی برای ما بوده  و متاسفانه زمان ما برای رسیدن به آنجا (به هدف‌مان) تمام شده است. ما برخی از بهترین محتوا‌هایمان را امسال منتشر کردیم و بازخورد‌های مثبت بسیاری را نیز در قبال آن‌ها دریافت کردیم اما درنهایت این موضوع به معنای فروش کافی آثار ما نبود. با قلبی سنگین و پر از اندوه، ما امروز جدایی دوستانمان به منظور انتشار و گسترش دادن نحوه داستان سرایی‌مان در سراسر صنعت گیم را شاهد بودیم.
تا به امروز داستان‌های فوق العاده و مختلفی توسط استودیوی Telltale ساخته شده است، بهترین خاطره‌ای که شما از آثار این کمپانی دارید چیست؟


برچسب ها: Telltale Games

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

استودیو Santa Monica​​​​​​​ در حال استخدام اعضای جدید است

این‌طور که پیداست سازندگان بازی God of War فقط به قصد ساخت دنباله عنوان قبلی خود را ندارند، چرا که در حال استخدام اعضای جدید هستند. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 28 مهر 1397

بازی Red Dead Redemption 2 در دو دیسک عرضه خواهد شد

با توجه به کاور نسخه ژاپنی بازی این اطلاعات جدید به دست آمده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 25 مهر 1397
۲

شرکت راک استار از بازیگران بزرگ استفاده نخواهد کرد

صحبت های دن هاوسر (Dan Houser) در رابطه با استفاده از بازیگران بزرگ در گذشته و دلیل اینکه چرا این کار را ادامه نخواهند داد. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 23 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب