Quantcast
لوکتو | اولین تصویر از زازی بیتز در فیلم Joker منتشر شد
ورود عضویت

اولین تصویر از زازی بیتز در فیلم Joker منتشر شد

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 02 مهر 1397
اولین تصویر از زازی بیتز در فیلم Joker منتشر شد

هفته جاری، یک هفته پرمشغله برای وارنر برادرز و اولین فیلم اقتباسی از کمیک‌های دی‌سی اما خارج از دنیای سینمایی آن بوده است. 
با شروع مراحل فیلمبرداری فیلم جوکر در اوایل هفته جاری، چندین تصویر و ویدیو مختلف از خوآکین فونیکس (Joaquin Phoenix) در نقش جوکر منتشر شد و حال امروز تاد فیلیپس (Tod Phillips) سازنده مجموعه The Hangover و کارگردان این فیلم، در صفحه رسمی اینستاگرام خود اولین تصویر رسمی از زازی بیتز (Zazie Beetz)، دیگر ستاره این فیلم را نیز منتشر کرد. هنوز اطلاعات چندانی از شخصیت وی در این فیلم اعلام نشده است و باید منتظر اطلاعات تکمیلی در آینده نزدیک باشیم؛ البته پیش از شروع مراحل تولید این فیلم گفته می‌شد که زازی بیتز ستاره فیلم Deadpool 2 و Atlanta در این فیلم ایفاگر نقش یک مادر مجرد خواهد بود.

Photo


خوآکین فونیکس و زازی بیتز تنها ستارگان فیلم Joker هستند که تا به امروز تصاویری از پشت صحنه فیلمبرداری و یا به صورت رسمی از آنها منتشر شده است و مطمئنا به زودی نیز از ظاهر دیگر شخصیت‌های این فیلم نیز رونمایی خواهد شد. این فیلم در تاریخ ۱۲ مهر ۱۳۹۸ (چهار اکتبر ۲۰۱۹) اکران خواهد شد.


برچسب ها: Joker

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

جانی دپ حضورش در فیلم Fantastic Beasts 3 را تایید کرد

جانی دپ ایفاگر نقش گریندلوالد در دنیای سری Fantastic Beasts، بازگشتش در فیلم سوم این مجموعه را تایید کرد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 21 مهر 1397

واکنش اوانجلین لیلی به پایان فیلم Ant-Man and the Wasp

اوانجلین لیلی ایفاگر یکی از نقش‌های اصلی فیلم Ant-Man and the Wasp، صحبت‌های تازه‌ای را در مورد پایان این فیلم و ارتباطش با اتفاقات فیلم Avengers: Infinity War انجام داده است. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 21 مهر 1397

ممکن است کاپیتان آمریکا در فیلم Avengers 4 زنده بماند

کریس ایوانز در رابطه با توییت جنجالی‌اش صحبت‌هایی کرده و اینطور که پیداست کاپیتان هنوز هم شانسی برای زنده ماندن دارد. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 23 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب