Quantcast
لوکتو | مدیرعامل استودیوی Telltale مدتی قبل از شرایط خوب این استودیو گفته بود
ورود عضویت

مدیرعامل استودیوی Telltale مدتی قبل از شرایط خوب این استودیو گفته بود

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 02 مهر 1397
مدیرعامل استودیوی Telltale مدتی قبل از شرایط خوب این استودیو گفته بود

در دسامبر 2017 پیت هاولی (Pete Hawley) مدیر عامل استودیوی Telltale اعلام کرد که این کمپانی در شرایط بسیار خوبی قرار دارد و افزود که مشتاقانه آماده معرفی آیپیهای جدید و همچنین دنبالهایها برای آیپیهای قدیمی و گیمپلی جدید آنها در سال 2019 است اما حال و کمتر یک سال پس از این بیانیه، چیزی به تعطیل شدن کمپانی Telltale نمانده است و دیگر خبری از معرفی آیپیهای مختلف این کمپانی نخواهد بود. هاولی در مصاحبه با وبسایت GamesBeat در دسامبر 2017، در مورد برنامههای Telltale در سال 2019 گفت:

 

‘’ با وارد شدن به سال 2019 ما آیپیهای جدید، آیپیهای ارجینال و گیمپلی جدیدی را برای معرفی خواهیم داشت. به زودی ]برای[ چند سال آینده ما در این جاده و مسیر خواهیم بود و واقعا برای آن هیجان زده هستیم. فقط چند ماه طول کشید تا وارد تجارت شویم و برخی از مشکلات ناشی از پنج سال گذشته را حل کنیم اما فکر میکنم که اکنون در وضعیت واقعا خوبی هستیم.’’

 

هاولی در سپتامبر 2017 به عنوان مدیر عامل وارد کمپانی Telltale شد؛ وی پیش از آن و از سال 2014 به عنوان معاون ارشد و مدیر کل در کمپانی Zynga فعالیت داشت. هاولی همچنین سابقه فعالیت در کمپانیهای بزرگی نظیر Sony و EA را نیز دارد. یکی از اولین تصمیمات مهم هاولی در کمپانی Telltale کاهش کارکنان آن بود که در ماه نوامبر 2017 در حدود 25 درصد (90 نفر) از کارکنان این کمپانی از کار برکنار شدند که هاولی در مصاحبهاش با وبسایت GamesBeat اعلام کرد که این امر برای آمادهسازی کمپانی برای آینده، ضروری بوده است.

 

‘’ مردم ممکن است به ما نگاه کنند و فکر کنند که ما دچار مشکل هستیم اما درنهایت، ما به آینده نگاه می‌کنیم. ما فوق العاده هیجان زده هستیم. من فکر میکنم که ما مجبور بودیم از این زمان و فرصت برای متوقف کردن خط تولید استفاده کنیم تا دوباره به خودمان و کاری که در آن عالی هستیم، بازگردیم و همچنین با ایجاد زمان بیشتر و انجام سرمایهگذاری به بهترینِ خودمان برگردیم. من مدت زمانی را صرف جمع آوری ورودیهای منفی کردم بنابراین فرصتی برای بیان موقعیتی که در آن هستیم و احساس خوبی که در مورد آینده داریم، میخواستم.’’

 

کمپانی Telltale هنوز به صورت کاملا تعطیل نشده است و گروهی 25 نفره از کارکنان آن هنوز منتظر آینده‌ای بهتر برای این کمپانی هستند البته دیگر اعضای این استودیو که 225 نفر بوده‌اند، اکنون بی‌کار شده‌اند. هاولی به‌تازگی اعلام کرده است که Telltale به زودی بیانیه‌ای را در مورد آینده دقیق این کمپانی و بازی‌های در دست توسعه آن منتشر خواهد کرد.


برچسب ها: Telltale Games

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب