Quantcast
لوکتو | ترسناک ترین فیلم سال 2018 کدام است؟
ورود عضویت

ترسناک ترین فیلم سال 2018 کدام است؟

توسط رامتین کاظمی در تاریخ 03 مهر 1397
ترسناک ترین فیلم سال 2018 کدام است؟

سال 2018، سال خوبی برای سینمای وحشت بوده است و فیلم‌های خوبی از جمله A Quiet Place، Hereditary و The Nun در این سال اکران شده‌اند. انتخاب ترسناک‌ترین فیلم، کار سختی است و امسال نیز آثار زیادی کاندید کسب این عنوان هستند. به همین دلیل، سازندگان فیلم Hereditary تصمیم گرفتند تا با تکیه به علم، ثابت کنند که فیلم‌شان ترسناک‌ترین فیلم سال است.

 

فیلم Hereditary، داستان زنی با بازی تونی کولت (Toni Collette) است که پس از مرگ مادرش به تدریج متوجه یک راز شوم خانوادگی می‌شود. استودیو A24، سازنده فیلم، برای اثبات ادعای خود به صورت تصادفی چندین تماشاگر را در سالن‌های مختلف انتخاب کرد و به آن‌ها ساعت هوشمند اپل واچ داد تا بتواند ضربان قلب این تماشاگران را در طول فیلم ثبت کند. نتیجه این آزمایش (که می‌توانید آن را در زیر مشاهده کنید) ادعای آن‌ها را اثبات کرد.

Photo

فیلم Hereditary آغاز آرامی دارد اما هر چه به پایان آن نزدیک می‌شوید، مقدار تعلیق و وحشت در فیلم افزایش پیدا می‌کند. نتایج این آزمایش نیز نشان می‌دهد که ضربان قلب تماشاگران به مرور افزایش پیدا کرده و در لحظات پایانی فیلم که واقعیت تکان‌دهنده آن برملا می‌شود، به مقدار به شدت زیاد و خطرناک 164 ضربان در دقیقه رسیده است. مقدار ضربان یک فرد معمولی بین 60 تا 80 ضربان در دقیقه است. تعداد فیلم‌هایی که می‌توانند منجر به ثبت چنین آماری شوند در طول تاریخ سینما انگشت‌شمارند.

Photo

نظرات مخاطبان فیلم نیز در راستای همین نتایج است که تعدادی از آن‌ها را در زیر می‌خوانیم:

«این فیلم یک شکنجه روحی و وحشتناکه که به آرومی قلب آدم رو تا مرز انفجار پیش می‌بره»

«من تنها زندگی می‌کنم و بعد این فیلم دیگه حاضر نیستم شبا تنها بخوابم»

«تعداد فیلمای ترسناکی که من رو ترسونده باشن از تعداد انگشتای یه دست کمترن اما هیچ‌کدوم نتونسته بودن اینطوری منو بترسونن و دستای من هنوز می‌لرزن»

«من نتونستم نیم ساعت آخر فیلم رو ببینم، تحملش رو نداشتم و پشت صندلی نفر جلوی خودم قایم شدم»

 

فیلم Hereditary هم‌اکنون از رسانه‌های دیجیتال قابل تماشاست و می‌توانید آن را به صورت محدود در سینما نیز تماشا کنید.

 

اگر این فیلم را دیده‌اید، نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.


برچسب ها: Hereditary

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

هفت تئوری جذاب و جدید فیلم Avengers: Endgame

پس از انتشار اولین تریلر رسمی فیلم Avengers: Endgame در هفته گذشته تئوریهای جذاب و جدیدی از طرفداران این فیلم منتشر شده است که به هفت مورد از آن‌ها می پردازیم. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 27 آذر 1397

فیلم First Man – واقعیت یا تخیل؟

فیلم First Man بر اساس داستان واقعی زندگی نیل آرمسترانگ و سفر او به ماه ساخته شده است. این فیلم چقدر به واقعیت وفادار است؟ با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 25 آذر 1397

چرا باید سریال Titans را ببینید؟

سریال Titans اولین سریال شبکه اینترنتی DC Universe است که براساس کامیک‌های DC ساخته شده است و توانسته رضایت مخاطبان خود را جلب کند. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 14 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب