Quantcast
لوکتو | مل‌ گیبسون به عنوان نویسنده و کارگردان فیلم The Wild Bunch انتخاب شد
ورود عضویت

مل‌ گیبسون به عنوان نویسنده و کارگردان فیلم The Wild Bunch انتخاب شد

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 04 مهر 1397
مل‌ گیبسون به عنوان نویسنده و کارگردان فیلم The Wild Bunch انتخاب شد

مل گیبسون (Mel Gibson) کارگردان و بازیگر نام آشنای هالیوود، برای ساخت و نگارش فیلمنامه نسخه بازسازی فیلم The Wild Bunch استخدام شده است. فیلم اصلی در سال ۱۹۶۹ و به کارگردانی سم پکینپا (Sam Peckinpah) با بازی ویلیام هولدن (William Holden) ساخته شد که به خاطر اهمیت‌های هنری و فرهنگی آن به کتاب‌خانه کنگره ایالات متحده اضافه شد. این فیلم داستان گروهی سالخورده و ضد قانون را روایت می‌کند که در آخرین کار خود دچار مشکل می‌شوند و باید با تغییر زمانه دست و پنجه نرم کنند.
تونی اسکات (Tony Scott) در ابتدا برای ساخت و کارگردانی نسخه بازسازی فیلم The Wild Bunch به این پروژه پیوسته بود اما مرگ ناگهانی او در سال ۲۰۱۲ باعث توقف پروژه تا به امروز شده بود؛ همچنین اندکی پس از مرگ اسکات، شایعاتی مبنی بر حضور ویل اسمیت (Will Smith) به عنوان بازیگر اصلی و کارگردان در این پروژه شنیده می‌شد که هیچ‌گاه تحقق نیافتند. به گزارش هالیوود ریپورتر مراحل تولید این فیلم کمی پس از اتمام ساخت فیلم جدید مل گیبسون، فیلم Destroyer با موضوع و تم جنگ جهانی دوم، آغاز خواهد شد. پرونده کاری مل گیبسون در یک دهه اخیر بالا و پایین‌های بسیاری را داشته است اما موفقیت فیلم Hacksaw Ridge در سال ۲۰۱۶ به کارگردانی وی و با بازی اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) سبب شد تا گیبسون در لیست کارگردان‌های مورد علاقه وارنر برادرز قرار گیرد و نام او در میان کارگردان‌های احتمالی دنباله فیلم Suicide Squad نیز ذکر شود؛ فیلم Hacksaw Ridge در آن سال نامزد دریافت جوایز متعددی از جمله بهترین کارگردانی و بهترین فیلم شد.
مطمئنا با توجه به آثار و تجارب مل گیبسون ساخت یک فیلم وسترن با خشونت زیاد، در مقایسه با یک فیلم اقتباسی از کمیک‌ بوک‌ها انتخاب بهتری برای این کارگردان خواهد بود. هنوز زمان مشخصی برای شروع فیلمبرداری و اکران نسخه بازسازی فیلم The Wild Bunch اعلام نشده است.


برچسب ها: The Wild Bunch

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

فروش ۲۵۰ میلیون دلاری فیلم Aquaman قبل از اکران در آمریکا

به نظر می‌رسد که دومینو شکست‌های پی در پی DC به آخرین قطعه خود رسیده است. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 28 آذر 1397

فیلم Venom 2 ساخته خواهد شد

جف پینکر یکی از نویسندگان فیلمنامه فیلم Venom، از ساخت قسمت دوم آن خبر داد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 22 آذر 1397

اسکات دریکسون برای کارگردانی دنباله Doctor Strange بازخواهد گشت

بازگشت اسکات دریکسون برای ساخت دنباله فیلم Doctor Strange تایید شد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 21 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب