Quantcast
لوکتو | حجم بازی Red Dead Redemption 2 مشخص شد
ورود عضویت

حجم بازی Red Dead Redemption 2 مشخص شد

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 05 مهر 1397
حجم  بازی Red Dead Redemption 2 مشخص شد

اطلاعات تازه‌ای در رابطه با بازی‌ Red Dead Redemption 2 منتشر شده، اما این بار نه با یک نمایش جذاب و نه از طریق مصاحبه، بلکه این اطلاعات جدید از روی جعبه‌ی باندل بازی Red Dead Redemption 2 برای کنسول PS4 به دست آمده است. سایت طرفداران راک‌استار کسانی بودند که به این اطلاعات دست پیدا کردند، آن‌ها بعد از برسی نوشته‌های روی جعبه‌ باندل، به سه مسئله‌ی مهم پی بردند. اطلاعاتی که این طرفداران به دست آوردند شامل حجم بازی، تعداد مجاز بازیکن‌های بخش آنلاین بازی و مدت زمانی که دارندگان کنسول PS4 محتویاتی خاص را در انحصار دارند، می‌شود. حالا نگاهی دقیق‌تر به این اطلاعات خواهیم داشت.

 

بازی Red Dead Redemption 2 نیاز به 105 گیگابایت فضای آزاد خواهد داشت

 

این حجم برای یک بازی بسیار زیاد است و البته این مقدار حجم از طرفی امید بخش و خبر از عنوانی عظیم می‌دهد، با توجه به این مقدار حجم می‌توان گفت که بازی Red Dead Redemption 2 حجیم ترین بازی بر روی سری کنسول‌های PS4  و Xbox خواهد بود. اگر یک نسخه معمولی از کنسول‌های نسل هشتمی را در اختیار داشته باشید، حدودا 20 درصد از فضای کلی دستگاهتان به بازی Red Dead Redemption 2 اختصاص خواهد یافت. این را هم بدانید که هر محتوای جدید که در آینده به بازی اضافه شود، حجم کلی بازی را افزایش خواهد داد.

 

دارندگان کنسول PS4 30 روز زود‌تر به محتویات گسترش دهنده بازی دسترسی خواهند داشت

 

حدوداً از سال 2016 که بازی Red Dead Redemption 2  معرفی شد، متوجه شدیم که چنین اتفاقی در انتظار دارندگان پلی‌استیشن خواهد بود، اما این اطلاعات جدید است و حالا ‌می‌دانیم که این محتویات فقط 30 روز در انحصار سونی قرار خواهد داشت. اما مطمئناً برای شما هم سوال پیش آمده که این محتویات شامل چه چیز‌هایی خواهند شد. هنگامی که وبلاگ رسمی پلی‌استیشن از همکاری راک‌استار گیمز و سونی خبر داد، به محتویات انحصاری بخش آنلاین بازی هم اشاره کرد. از آنجایی که اطلاعات سونی جامع نبوده، محتویات بخش آنلاین می‌تواند ابزار مخصوص، بخش داستانی یا آیتم‌های مخصوص به Red Dead Online باشد.

 

بخش آنلاین چند نفره بازی Red Dead Redemption 2 از 32 بازیکن به طور همزمان پشتیبانی خواهد کرد

 

خبر‌های خوب هنوز هم تمام نشده‌اند، با توجه به نوشته روی جعبه، بخش چند نفره بازی Red Dead Redemption 2 به شما اجازه می‌دهد تا یکی از 32 بازی‌کن حاضر در نقشه‌ی عظیم بازی باشید. هنوز مشخص نیست که بخش آنلاین بازی به چه شکل‌ خواهد بود. (اما می‌توان حدس زد که بخش آنلاین بازی مانند GTA از حالت co-op و جهان مشترک پشتیبانی کند)، اما حداقل حالا می‌دانیم که در بخش آنلاین به همراه چند قانون‌شکن دیگر به بازی کردن خواهیم پرداخت. Red Dead Online در ماه نوامبر سال جاری به صورت open beta عرضه خواهد شد. نظر خود، در رابطه با این اطلاعات جدید را با لوکتو در میان بگذارید.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب