Quantcast
لوکتو | انتشار پوستر جدید بازی The Last of Us Part II
ورود عضویت

انتشار پوستر جدید بازی The Last of Us Part II

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 06 مهر 1397
انتشار پوستر جدید بازی The Last of Us Part II

به‌تازگی پوستر روز Outbreak بازی The Last of Us Part II منتشر شده است که بهترین جلوه از ظاهر شخصیت جوئل در این بازی مورد انتظار را در اختیار طرفداران قرار می‌دهد. همانطور که در پوستر قرار گرفته در بخش زیرین متن پیدا است، جوئل را می‌بینیم که در یک منطقه جنگلی نشسته و در کنار یک گرگ گیتار می‌نوازد. با توجه به نمایش اخیر گیم‌پلی این بازی که دشمنان الی The Wolf خطاب شدند، گرگی که در این پوستر شاهدش هستیم، نشان دهنده و نماینده پروتاگونیست این بازی است.

Photo

علاوه بر پوستر منتشر در این روز، آواتارهای مختلف بازی The Last of Us Part II، یک تم داینامیک رایگان از این بازی برای کنسول پلی استیشن 4، تی‌شرتی با طرح تتوی روی دست الی و موارد دیگری نیز عرضه شدند. همچنین در روز Outbreak 2018 بازی The Last of Us Remastered نیز در پلی استیشن استور با تخفیف ۵۰ درصدی برای کاربران عادی و تخفیف ۶۰ درصدی برای دارندگان اشتراک پلی استیشن پلاس ارائه شد که امکان خرید آن تا تاریخ دوم اکتبر وجود خواهد داشت.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لیست کامل برندگان مراسم The Game Awards 2017

مراسم The Game Awards 2017 نیز به‌پایان رسید و برنده جوایز در بخش‌های مختلف مشخص شد. با لوکتو همراه باشید تا لیست برندگان جوایز امسال این مراسم را مرور کنیم. 

حسام افرومند - 17 آذر 1396

ترین ها ۵ |‌ موردانتظارترین بازی های سال ۲۰۱۸

در ترین ها ۵ موردانتظارترین بازی‌های سال ۲۰۱۸ را معرفی کرده‌ایم. با لوکتو همراه باشید.

سجاد سعیدی - 10 بهمن 1396

آیا جوئل در بازی The Last of Us 2 زنده است؟

تریلر بازی The Last of Us 2 در E3 2018 و صحبت‌های تازه کارگردان این بازی تا حدودی ما را از سرنوشت جول در این عنوان آگاه می‌سازند. با لوکتو همراه باشید.

حسام افرومند - 25 خرداد 1397


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


The Last Of Us Part 2
(بازی خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب