Quantcast
لوکتو | اطلاعات جدیدی از فیلم سینمایی Spider-Man: Far From Home منتشر شد
ورود عضویت

اطلاعات جدیدی از فیلم سینمایی Spider-Man: Far From Home منتشر شد

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 06 مهر 1397
اطلاعات جدیدی از فیلم سینمایی Spider-Man: Far From Home منتشر شد

به تازگی شایعات جدیدی در رابطه با فیلم سینمایی Spider-Man: Far From Home به گوش می‌رسد. بعد از درز کردن این شایعات، حالا شاهد این هستیم که تیم فیلمبرداری به همراه تام هالند (Tom Holland) و دو چهره آشنا به شهر ونیز در کشور ایتالیا سفر کرده‌اند.
هالند در صفحه اینستاگرامش عکسی جدید را پست کرده که به همراه جیکوب باتالون (Jacob Batalon) و زندایا (Zendaya) در کانال‌های آبی معروف شهر ونیز هستند. با توجه به شواهد، قسمت‌هایی از فیلم سینمایی Spider-Man: Far From Home در شهر ونیز جریان خواهد داشت و جالب است بدانید که شهر ونیز، سومین شهر اروپایی خواهد بود که عنوان در حال ساخت MCU در آن فیلم برداری شده است. فیلم برداری این فیلم ابتدا در لندن آغاز شد و بعد از پراگ ،پایخت جمهوری چک، حالا به ونیز رسیده است.

انتظار می‌رود که دنباله فیلم Spider-Man، ادامه داستان فیلم سینمایی Avengers 4 باشد و در آن شاهد پیتر پارکری (Peter Parker) باشیم که به همراه دوستانش به تعطیلات تابستانی رفته و در طی این ماجرا با یک دشمن جدید رو به رو خواهد شد. با توجه به حضور باتالون و زندایا در اروپا می‌توان فهمید که دوستان دبیرستانی پیتر هم به همراه او هستند.
با توجه به گفته‌های آقای جان واتس (Jon Watts) فیلم سینمایی Spider-Man: Far From Home stars با هنرنمایی تام هالند (Tom Holland)، زندایا (Zendaya)، جیکوب باتالون (Jacob Batalon)، جیک گلینهال (Jake Gyllenhaal)، ساموئل ال جکسون (Samuel L. Jackson)، کوبی اسمالدرز (Cobie Smulders)، رمی های (Remy Hii) و تونی رِوولوری (Tony Revolori) در تاریخ ۱۴ تیر ماه سال ۱۳۹۸ (پنج جولای ۲۰۱۹) منتشر خواهد شد.


برچسب ها: Spider-Man: Far From Home

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

فروش ۲۵۰ میلیون دلاری فیلم Aquaman قبل از اکران در آمریکا

به نظر می‌رسد که دومینو شکست‌های پی در پی DC به آخرین قطعه خود رسیده است. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 28 آذر 1397

فیلم Venom 2 ساخته خواهد شد

جف پینکر یکی از نویسندگان فیلمنامه فیلم Venom، از ساخت قسمت دوم آن خبر داد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 22 آذر 1397

اسکات دریکسون برای کارگردانی دنباله Doctor Strange بازخواهد گشت

بازگشت اسکات دریکسون برای ساخت دنباله فیلم Doctor Strange تایید شد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 21 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب